Rozpis turnaje Přípravek 2014 - 2015

2014

1.turnaj 5.10.Stříbro                  odehráno

2.turnaj 1.11.Dobřany               odehráno

3 turnaj 17.11. Třemošná          odehráno

4.turnaj 6.12 Plzeň /hala          odehráno

2015

5.turnaj -  neděle  1.3.  Plzeň /hala                 odehráno

6.turnaj -  sobota 14.3  Plzeň /Štrunc.sady     odehráno

7.turnaj -  neděle  5.4.    Dobřany                   odehráno

8.turnaj -  sobota 18.4.   Stříbro                     odehráno

9.turnaj -  sobota  8.5.    Blovice                    odehráno

10.turnaj  - sobota 23.5.  Třemošná               odehráno

11.turnaj -  sobota 6.6.    Plzeň /hala             odehráno

 

Výsledky:

1. turnaj, Stříbro 5.10.2014:

čas domácí : hosté  výsledek
10:00 Buldoci : Třemošná  5 : 8
11:00 Plzeň A : Dobřany  0 : 5
11:40 Plzeň B : Buldoci  3 : 2
10:30 Třemošná : Plzeň A  7:  5
11:00 Dobřany : Plzeň B  3 : 1
 

Přátelský turnaj, Stříbro:

domácí   hosté výsledek
Buldoci  Stříbro A : HBC Plzeň A   7 : 2
Buldoci Stříbro B : HBC Plzeň A   0 : 3
Buldoci Stříbro A : HBC Plzeň B 1 0 : 0
Buldoci Stříbro B : TJ TatranTřemošná   1 : 6

2. turnaj, Dobřany 1.11.2014:

čas domácí   hosté výsledek
09:00 Buldoci A : Dobřany  2 - 2
09:30 Plzeň A : Dobřany  2 - 4
10:00 Plzeň B : Buldoci A  0 - 0
10:30 Buldoci B : Plzeň A  1 - 1
11:00 Dobřany : Třemošná  3 - 1
11:30 Plzeň B : Buldoci B  4 - 1
12:00 Plzeň A : Třemošná  4 - 4
12:30 Buldoci B : Třemošná  0 - 4
13:00 Plzeň B : Buldoci A  2 - 3

3. turnaj, Třemošná 17.11.2014 :

čas domácí   hosté výsledek
10:00 Třemošná : Plzeň B 3:0
10:30 Stříbro B : Dobřany 1:9
11:00 Plzeň A : Stříbro A 1:3
11:30 Plzeň B : Dobřany 0:4
12:00 Třemošná : Stříbro A 1:2
12:30 Stříbro B : Plzeň B 2:1
13:00 Plzeň A : Dobřany 1:1
13:30 Stříbro B : Stříbro A 0:5
14:00 Třemošná : Plzeň A  3:2     

4. turnaj, Plzeň 6.12.2014 :

čas domácí   hosté výsledek
9:10 HBC Litice : Plzeň 2 3:11
9:50 HBC Plzeň 1 : Třemošná 5:3
10:30 Stříbro 1 : Dobřany 2:3
11:10 HBC Litice : Stříbro 2 4:3
11:50 Dobřany : Třemošná 3:1
12:30 Plzeň 1 : Stříbro 1 2:3
13:10 Stříbro 2 : Plzeň 2 0:9

5. turnaj, Plzeň 1.3.2015 :

čas domácí   hosté                            výsledek
9:30 HBC PLzeň Litice : HBC PLzeň 1:0
10:15 Buldoci Stříbro : Tatran Třemošná 2:3
10:20 TJ Blatná Datels : HBC Plzeň 7:4
11:00 TJ TatranTřemošná    : HBC Plzeň Litice 6:4
12:30 HC Buldoci Stříbro : TJ Blatná Datels 3:1

6. turnaj, Plzeň - Štruncovy sady 14.3.2015 :

čas domácí : hosté výsledek
10:30 HBC PLzeň Litice : TJ Snack Dobřany 1:3
11:00 Buldoci Stříbro : HBC Plzeň 2:2
11:40 HBC Plzeň : HBC Plzeň-Litice 6:1
12:10 TJSnack Dobřany      : HC Buldoci Stříbro 1:1
12:50 HBC Plzeň : TJ Snack Dobřany 3:2
13:20 HC Buldoci Stříbro : HBC Plzeň-Litice 7:2

7. turnaj, Dobřany 5.4.2015 :

čas domácí   hosté                            výsledek
9:00 TJ Snack Dobřany : HBC Plzeň Litice 7:6
9:40 HBC Plzeň : TJ Tatran Třemošná 3:0
10:20 HBC Plzeň Litice : HC Buldoci Stříbro 1:7
11:00 TJ TatranTřemošná    : TJ Snack Dobřany 8:3
11:40 HC Buldoci Stříbro : HBC Plzeň 1:2

8. turnaj, Stříbro 18.4.2015 :

čas domácí : hosté výsledek
10:00 Buldoci Stříbro : TJ TatranTřemošná  1:0
10:30 HBC Plzeň-Litice : HBC Plzeň 1:1
11:15 HBC Plzeň : TJ Tatran Třemošná 1:2
11:45 HBC Plzeň Litice  : HC Buldoci Stříbro 0:4
12:30 HC Buldoci Stříbro : HBC Plzeň 3:2
13:00 TJ Tatran Třemošná : HBC Plzeň-Litice 5:3

 

9. turnaj, Blovice 8.5.2015 :

čas domácí : hosté výsledek
10:00 Buldoci Stříbro :   HBC Plzeň 5:7
10:40 Blovice : HBC Plzeň-Litice 7:4
11:30 Snack Dobřany : TJ Tatran Třemošná 8:6
12:00 HBC Plzeň  : Blovice 12:3
12:40 Snack Dobřany : HC Buldoci Stříbro 5:9
13:20 HBC Plzeň-Litice : TJ Tatran Třemošná 3:4

 

10. turnaj, Třemošná 23.5.2015 :

čas domácí : hosté výsledek
10:30 TJ Tatran Třemošná :   HBC Plzeň 8:5
11:10 HBC Plzeň-Litice : HC Buldoci Stříbro 3:7
11:50 HBC Plzeň : Snack Dobřany 13:5
12:30 TJ Tatran Třemošná : HC Buldoci Stříbro 1:7
12:40 Snack Dobřany : HBC Plzeň-Litice 8:4
       
 

 

11. turnaj, Plzeň/hala 6:6.2015 :

čas domácí                     hosté                     výsledek
09:30 HBC Plzeň-Litice : HBC Plzeň  2 : 0
09:50 HC Buldoci Stříbro : TJ Tatran Třemošná 1 : 0
10:10 Snack Dobřany : HBC Plzeň-Litice 2 : 0
10:40 HBC Plzeň : HC Buldoci Stříbro 0 - 1
11:00 TJ Tatran Třemošná : Snack Dobřany 1 - 2
11:20 HC Buldoci Stříbro : HBC Plzeň-Litice 3 - 0
11:50 Snack Dobřany : HBC Plzeň 2 - 2
12:10 TJ Tatran Třemošná : HBC Plzeň-Litice 6 - 2
12:30 Snack Dobřany : HC Buldoci Stříbro 1 - 1
13:00 HBC Plzeň   TJ Tatran Třemošná 1 : 4