Historie klubu

Historie, pokud to jde v současné době tak nazvat, je velmi krátká. S myšlenkou založit ve Stříbře hokejový klub si určitě pohrávalo mnoho stříbrských hokejistů. Takovým hybným momentem se stala výstavba zimního stadionu ve Stříbře v roce 2006. V té době také vznikl první stříbrský hokejový klub Stříbro 06, ve kterém hráli i základatelé Buldoků.
V průběhu sezóny 2006/2007 došli k závěru, že jejich představa o hokejovém klubu se značně liší od představ lidí ve vedení HC Stříbro 06. Proto se rozhodli jít vlastní cestou a dne 21.3.2007 založili hokejový klub BULDOCI Stříbro.
V průběhu jara a léta formovali hráčský kádr, ve kterém dostalo příležitost si zahrát několik mladých hráčů.

Do sezóny 2007/2008 nastoupili v roli nováčka v hokejové soutěži krajského přeboru II.

V sezóně 2010 si tým vyzkoušel i 1. ligu v in-line hokeji.

Současně s týmem mužů začala práce se žáky. V prvních letech bylo zaměření pouze hokej. Bohužel zázemí pro přípravu mladých hokejistů neumožňoval plnohodnotnou přípravu a tak se vedení klubu rozhodlo využít nabídku hokejbalového svazu. V sezóně 2010-2011 vstoupili Buldoci s mladšími žáky do MČR v hokejbalu, kde obsadili v západní skupině konečné 5. místo s 16 body.

V sezóně 2011-2012 ve skupině jihozápad obsadili v kategorii mladších žáků 6. místo z 27 body. V této sezóně jsme poprvé postavili druhou kategorii - přípravku, ta hrála regionální soutěž Plzeňského kraje.

A-tým vyhrál vyhrál regionální soutěž Tachovska a Domažlicka.

V sezóně 2012-2013 ve skupině jihozápad nastoupili ve vyšší kategorii - starších žáků pod vedením Václava Šůchy, kde v základní skupině skončili na 5.místě se 14 body a v nadstavbě o 7.-12. místo nad předposlední příčce. Nutno podotknou to, že tým byl oslaben o dva nejvýraznější hráče, kteří byli na hostování v HBC Škoda Plzeň. Největší úspěch dosáhli hráči na turnaji mladších žáků o Pohár starosty MO Plzně 1, kde získali stříbro. Dokázali se prosadit mezi daleko zkušenějšími týmy. Velice dobře si vedla také přípravka v regionální soutěži, kterou od této sezóny samostatně vedl Petr Němčak. Přípravka postavená ještě převážně na hráčích hrající již za starší žáky, patřila mezi nejúspěšnější týmy (pozn. v této kategorii se nevede tabulka).

A-tým vyhrál Krajskou soutěž skupinu B a postoupil do skupiny A. Na jaře v dubnu 2013 podruhé vstoupili do 1. ligy v in-line hokeji divizi západ, kde se umístili na 7. místě s 5 body.

Sezóna 2013-2014 byla pro tým starších žáků zlomová. Tým se rozloučil s několika hráči a začal tvořit hru na mladších ročnících, to také umožnilo setrvat v této kategorii další ročník. V soutěži MČR skupiny západ skončil tým na 4. místě s pouhými 11 body. Úspěch tým zaznamenal na mezinárodním turnaji Pilsen Cup 2014, kde skončil na třetím místě, když porazil všechny zahraniční výběry. Největším úspěchem však bylo vítězství na Turnaji krajů U15 - O pohár hlavního města Prahy. Zde tým složený z hráčů jednotlivých klubu plzeňského kraje nenašel přemožitele. Buldoky reprezentovali V. Šůcha na pozici asistenta trenéra, Josef Kořínek - brankář, Ondřej Sláma - útočník, Adam Šilhán a Daniel Šůcha - obránce.
Přípravka opět sklízela úspěchy regionální soutěži a soustavně pracuje s novými hráči, kteří přicházejí s pořádaných náborových akcí.
A-tým v hokeji prošel Krajskou soutěží až do semifinále, kde ztroskotal na DTJ Klabava. Do týmů přišlo několik nových a zkušených hráčů mezi nimi to byl například Jiří Jonák.
Ani do třetice tým  in-linistů nezaznamenal výraznější úspěch v 1. lize a skončil se třemi výhrami na 7.místě.

V sezóně 2014-2015 prošel A-tým v hokeji podobně jako v předchozím roce, ale stejně jako rok předtím skončili jeho postupové naděje na DTJ Klabava.
V hokejbalu byl založen tým mužů, do kterého nastupovali mladší dorostenci (ročník 99), kteří tak vyplnili lichou sezónu, kdy nemoho hrát se svými o rok mladšími spoluhráči v nižší kategorii. Muži na konec skončili na 3. místě v Krajské hokejbalové lize a tím si zajistili postup do 2.NHbL. Největší úspěch zaznamenali starší žáci, kteří skončili v MČR skupiny Jih, západ na 2. místě a zajistili si tak postup na finálový turnaj 10 nejlepších týmů MČR SŽ v Opavě, kde nakonec skončil na 5. místě. Šest hráčů si zajistilo nominaci a účast na Olymiádě dětí a mládeže v krajském výběru do 15 let, zde získali neoblíbenou bramborovou medaily. Přípravka a minipřípravka pod vedením Petra Němčák patřila mezi nejúspěšnější týmy v regionu. Zde se však tabulky nevedou a tak není možné napsat jakékoliv umístění. Na to příjde čas o pár let později.