2015-2016

   Termíny turnajů:

2015

PO  28.09.  2015  Stříbro      odehráno

SO  17.10.  2015 Dobřany     odehráno

NE   01.11.  2015 Plzeň /Ice Park odehráno

UT  17.11   2015   Třemošná  odehráno

SO  12.12. 2015 Plzeň hala (společně s JČ týmy) odehráno

2016

NE   28.02.  2016 Plzeň hala odehráno

SO  19.03.  2016 Plzeň hala odehráno

NE  10.04.  2016 Stříbro  odehráno

SO 30.04.  2016 Třemošná odehráno

SO 15.05.  2016 Dobřany odehráno

SO 28.05.  2016 Písek (splečný turnaj s JČ týmy) odehráno

SO 11.06.   2016 Plzeň/ Štruncovy sady(záverečný turnaj) odehráno

 

1. turnaj, Stříbro 28.9.2015 :

čas domácí : hosté  výsledek
10:45 Dobřany : HBC Plzeň  4:5
11:30 Stříbro : Třemošná  6:4
12:30 Třemošná : Dobřany  5:9
13:15 HBC Plzeň : Stříbro  4:4

 

2. turnaj, Dobřany 17.10.2015:

čas domácí   hosté výsledek
10:00 Dobřany : Karl.Vary  10:3
10:45 Buldoci Stříbro : HBC Plzeň Litice  13:1
11:30 HBC Plzeň : Třemošná  7:1
12:15 Buldoci Stříbro : Dobřany  9:4
13:00 Karl.Vary : Třemošná  5:10
13:45 HBC Plzeň : HBC Plzeň Litice  6:2

 

 

3. turnaj, Plzeň Ice Park 1.11.2015:

čas domácí   hosté výsledek
10:00 HBC Plzeň Litice : TJ Snack Dobřany  4:4
10:45   HBC Plzeň : HC Buldoci Stříbro 2:6
11:30 HBC Plzeň Litice : TJ Tatran Třemošná 3:5
12:15 HBC Plzeň : TJ Snack Dobřany 4:3
13:00 HC Buldoci Stříbro : TJ Tatran              Třemošná 11:4
         

 

 

4. turnaj,Třemošná  17.11 .2015:

čas domácí   hosté výsledek
10:00 Třemošná : HBC Plzeň   1:2
10:45 Buldoci Stříbro : HBC Plzeň Litice   10:0
11:30 Dobřany : Karlovy Vary   7:2
12:15 HBC Plzeň : HBC PlzeŇ Litice    6:1
13:00 Karl.Vary : Buldoci Stříbro    2:9
13:45 Třemošná : Dobřany    3:3

   

 

 

5. turnaj Plzeň společný turnaj s týmy jižních čech  12.12 .2015:

čas domácí   hosté výsledek
11:00 Buldoci Stříbro : Blatná  8:2
13:00 Buldoci Stříbro : Písek 3:6
14:30 Buldoci Stříbro : České Budějovice  8:7

 

 

6. turnaj,Plzeň hala  28.1.2016 :

čas domácí   hosté výsledek
10:00 HBC Plzeň : Dobřany   7:7
10:45 Buldoci Stříbro : Blatná   5:8
11:30 Dobřany : HBC Plzeň Litice   
12:15 HBC Plzeň : Buldoci Stříbro    3:3
13:00 Blatná  : Litice    

 

 

7. turnaj,Plzeň hala  20.3.2016 :

čas domácí   hosté výsledek
11:00 TJ TATRAN TŘEMOŠNÁ : HBC PLZEŇ   
11:45 HBC CSKA KARLOVY VARY  : HC BULDOCI STŘÍBRO   4:6
12:30 HBC PLZEŇ - LITICE : TJ TATRAN TŘEMOŠNÁ   
13:15 HBC Plzeň : HBC CSKA KARLOVY VARY    
14:00  HC BULDOCI STŘÍBRO : HBC PLZEŇ - LITICE  12:2  
 

8. turnaj, Stříbro  10.4.2016 :

čas domácí   hosté výsledek
10:00 Dobřany : Stříbro   5:6
10:45 HBC PLZEŇ - LITICE : HBC Plzeň   1:7
11:30 Stříbro : Třemošná   7:3
12:15 HBC Plzeň : Dobřany   2:13 
13:00 Třemošná : HBC PLZEŇ - LITICE   6:4
 

 

9. turnaj, Třemošná 30.4.2016

čas domácí   hosté výsledek
9,30 Dobřany : Třemošná   4:6
10:10  PLZEŇ - LITICE : Stříbro   2:5
10:50 Třemošná : HBC Plzeň   8:0
11:30 Dobřany : Plzeň Litice  13 :0
13:00 Stříbro : HBC PLZEŇ    6:6

 

10. turnaj, Dobřany 15.5.2016

čas domácí   hosté výsledek
    :     
   Dobřany : Stříbro   6:2
    :     
  Stříbro : Třemošná  1:4
    :    
 

 

11. turnaj Písek 28.5.2016

čas domácí   hosté výsledek
10:50 KARLOVY VARY : STŘÍBRO   1:0
11:10 BUDĚJOVICE :  STŘÍBRO   2:4
12:30 LITICE : STŘÍBRO   0:2
11:50 HBC PLZEŇ -  : STŘÍBRO   3:2
12:50 BLATNÁ  : STŘÍBRO   1:6
13:30 PÍSEK : STŘÍBRO   7:1

 

12. turnaj, Plzeň ,Štrun. sady 11.6.2016

čas domácí   hosté výsledek
9,30 HBC PLZEŇ-LITICE :  Dobřany   4:6
10:10  HBC PLZEŇ : Stříbro   4:3
10:50 Dobřany : Třemošná   5:2
11:30 Stříbro : Plzeň Litice  1:1 (1:2)
13:00

Třemošná

: HBC PLZEŇ    3:5