Nábor hráčů

Hokejový klub Buldoci Stříbro se věnuje již osmým rokem výchově mládeže. Práce započala s otevřením víceúčelového hřiště v prosinci 2007. V prvních letech bylo zaměření pouze na hokej. Bohužel zázemí pro přípravu mladých hokejistů neumožňoval plnohodnotnou přípravu a tak se vedení klubu rozhodlo využít nabídku hokejbalového svazu. V sezóně 2010-2011 vstoupili Buldoci s mladšími žáky do MČR v hokejbalu, kde obsadili v západní skupině konečné 5. místo s 16 body.

Do sezóny 2016/17 jsme připravili tři týmy: minipřípravku, mladší žáky a mladší dorost.

Jelikož Buldoci chtějí i nadále rozvíjet mladežnický hokejbal (hokej) ve Stříbře, hledají nové hráče(ky) z ročníků 2000 - 2010 (u holek až 1998).  Pro případné zájemce nabízíme možnost si vyzkoušet hokejbal, do začátku si mohou nováčci zapůjčit výzbroj (helma, rukavice a hokejka).

Kluci a holky, případně rodiče můžou své dotazy a zájem směřovat k vedoucímu mládeže Václavu Šůchovi na tel.č.: 739 244 153, od kterého dostanou bližší informace.