Turnaj měst V Dobřanech 28.8.2016.

Týmy Dobřany,Stříbro,Strašecí A a Strašecí B.
Tímto turnajem vstoupil tým bývalé přípravky do přípravy na soutěž MČR mladšíchžáků.Cílem turnaje bylo vidět hrát všechny hráče a vyzkoušet na různých postech.
Povedlo se nám zapojit do hry po celou dobu všechny hráče a protože tým Dobřan měl hráčů málo,využili jsme možnosti a posílili jej do zápasu vždy třemi našimi hráči.Tak jsme zatížili všechny hráče a zjistili jejich možnosti.
Jsem s výsledky spokojen remíza 0:0, prohra na nájezdy s týmem Dobřan, posíleným výborným brankařem.
V dalším zápase prohra 1:2 po vyrovnaném zápase, nevyužili jsme tři brejky a poslední prohra se silným týmem 0:3.(sehráno se všemi hráči) Klukům děkuji za bojovnost a přátelskou atmosféru, těším se na další společný zápas. Trenér Petr.