LH: Buldoci rozjeli představení na domácím ledě

Hned po mikulášské nadílce se Buldoci prezentovali na domácím ledě ve Stříbře s posledním týmem tabulky HC Radobyčice povinným vítězstvím a o týden později pěkným hokejovým zápasem s renomovaným a zdatným celkem z Rokycanska HC DTJ Klabava. Oba soupeři se prezentovali výbornou útočnou hrou se spoustou kombinačních akcí, ovšem horší obrannou činností v zadních řadách i na křídlech. V tomto střetnutí si přišli na své hlavně diváci, kteří mohli vidět hodně pohledných hokejových momentů, které byly završeny nádhernou brankou. I proto bylo pěkné vyvrcholení tohoto zápasu v napjaté koncovce, která byla pro domácí úspěšná. Po vstřelení branky v poslední minutě srovnali stav a zápas tak skončil spravedlivou remízou 7 : 7.

Buldoci : Radobyčice  6 : 1 (1:0)(2:0)(3:1)

Branky: Sládek 2+1, Reiss 2+0, Jonák 1+2, Šůcha 0+2, Staněk 1+0, Houdek 0+1, Červenka 0+1 za Buldoky

Skála 1+0, Vrba 0+1 za Radobyčice

Vyloučení: 5 : 7