2015-2016
Termíny turnajů:
2015
PO 28.09. 2015 Stříbro odehráno
SO 17.10. 2015 Dobřany odehráno
NE 01.11. 2015 Plzeň /Ice Park odehráno
UT 17.11 2015 Třemošná odehráno
SO 12.12. 2015 Plzeň hala (společně s JČ týmy) odehráno
2016
NE 28.02. 2016 Plzeň hala odehráno
SO 19.03. 2016 Plzeň hala odehráno
NE 10.04. 2016 Stříbro odehráno
SO 30.04. 2016 Třemošná odehráno
SO 15.05. 2016 Dobřany odehráno
SO 28.05. 2016 Písek (splečný turnaj s JČ týmy) odehráno
SO 11.06. 2016 Plzeň/ Štruncovy sady(záverečný turnaj) odehráno
1. turnaj, Stříbro 28.9.2015 :
čas | domácí | : | hosté | výsledek |
10:45 | Dobřany | : | HBC Plzeň | 4:5 |
11:30 | Stříbro | : | Třemošná | 6:4 |
12:30 | Třemošná | : | Dobřany | 5:9 |
13:15 | HBC Plzeň | : | Stříbro | 4:4 |
2. turnaj, Dobřany 17.10.2015:
čas | domácí | hosté | výsledek | |
10:00 | Dobřany | : | Karl.Vary | 10:3 |
10:45 | Buldoci Stříbro | : | HBC Plzeň Litice | 13:1 |
11:30 | HBC Plzeň | : | Třemošná | 7:1 |
12:15 | Buldoci Stříbro | : | Dobřany | 9:4 |
13:00 | Karl.Vary | : | Třemošná | 5:10 |
13:45 | HBC Plzeň | : | HBC Plzeň Litice | 6:2 |
3. turnaj, Plzeň Ice Park 1.11.2015:
čas | domácí | hosté | výsledek | |
10:00 | HBC Plzeň Litice | : | TJ Snack Dobřany | 4:4 |
10:45 | HBC Plzeň | : | HC Buldoci Stříbro | 2:6 |
11:30 | HBC Plzeň Litice | : | TJ Tatran Třemošná | 3:5 |
12:15 | HBC Plzeň | : | TJ Snack Dobřany | 4:3 |
13:00 | HC Buldoci Stříbro | : | TJ Tatran Třemošná | 11:4 |
4. turnaj,Třemošná 17.11 .2015:
čas | domácí | hosté | výsledek | |
10:00 | Třemošná | : | HBC Plzeň | 1:2 |
10:45 | Buldoci Stříbro | : | HBC Plzeň Litice | 10:0 |
11:30 | Dobřany | : | Karlovy Vary | 7:2 |
12:15 | HBC Plzeň | : | HBC PlzeŇ Litice | 6:1 |
13:00 | Karl.Vary | : | Buldoci Stříbro | 2:9 |
13:45 | Třemošná | : | Dobřany | 3:3 |
5. turnaj Plzeň společný turnaj s týmy jižních čech 12.12 .2015:
čas | domácí | hosté | výsledek | |
11:00 | Buldoci Stříbro | : | Blatná | 8:2 |
13:00 | Buldoci Stříbro | : | Písek | 3:6 |
14:30 | Buldoci Stříbro | : | České Budějovice | 8:7 |
6. turnaj,Plzeň hala 28.1.2016 :
čas | domácí | hosté | výsledek | |
10:00 | HBC Plzeň | : | Dobřany | 7:7 |
10:45 | Buldoci Stříbro | : | Blatná | 5:8 |
11:30 | Dobřany | : | HBC Plzeň Litice | |
12:15 | HBC Plzeň | : | Buldoci Stříbro | 3:3 |
13:00 | Blatná | : | Litice |
7. turnaj,Plzeň hala 20.3.2016 :
čas | domácí | hosté | výsledek | |
11:00 | TJ TATRAN TŘEMOŠNÁ | : | HBC PLZEŇ | |
11:45 | HBC CSKA KARLOVY VARY | : | HC BULDOCI STŘÍBRO | 4:6 |
12:30 | HBC PLZEŇ - LITICE | : | TJ TATRAN TŘEMOŠNÁ | |
13:15 | HBC Plzeň | : | HBC CSKA KARLOVY VARY | |
14:00 | HC BULDOCI STŘÍBRO | : | HBC PLZEŇ - LITICE | 12:2 |
8. turnaj, Stříbro 10.4.2016 :
čas | domácí | hosté | výsledek | |
10:00 | Dobřany | : | Stříbro | 5:6 |
10:45 | HBC PLZEŇ - LITICE | : | HBC Plzeň | 1:7 |
11:30 | Stříbro | : | Třemošná | 7:3 |
12:15 | HBC Plzeň | : | Dobřany | 2:13 |
13:00 | Třemošná | : | HBC PLZEŇ - LITICE | 6:4 |
9. turnaj, Třemošná 30.4.2016
čas | domácí | hosté | výsledek | |
9,30 | Dobřany | : | Třemošná | 4:6 |
10:10 | PLZEŇ - LITICE | : | Stříbro | 2:5 |
10:50 | Třemošná | : | HBC Plzeň | 8:0 |
11:30 | Dobřany | : | Plzeň Litice | 13 :0 |
13:00 | Stříbro | : | HBC PLZEŇ | 6:6 |
10. turnaj, Dobřany 15.5.2016
čas | domácí | hosté | výsledek | |
: | ||||
Dobřany | : | Stříbro | 6:2 | |
: | ||||
Stříbro | : | Třemošná | 1:4 | |
: | |
11. turnaj Písek 28.5.2016
čas | domácí | hosté | výsledek | |
10:50 | KARLOVY VARY | : | STŘÍBRO | 1:0 |
11:10 | BUDĚJOVICE | : | STŘÍBRO | 2:4 |
12:30 | LITICE | : | STŘÍBRO | 0:2 |
11:50 | HBC PLZEŇ - | : | STŘÍBRO | 3:2 |
12:50 | BLATNÁ | : | STŘÍBRO | 1:6 |
13:30 | PÍSEK | : | STŘÍBRO | 7:1 |
12. turnaj, Plzeň ,Štrun. sady 11.6.2016
čas | domácí | hosté | výsledek | |
9,30 | HBC PLZEŇ-LITICE | : | Dobřany | 4:6 |
10:10 | HBC PLZEŇ | : | Stříbro | 4:3 |
10:50 | Dobřany | : | Třemošná | 5:2 |
11:30 | Stříbro | : | Plzeň Litice | 1:1 (1:2) |
13:00 |
Třemošná |
: | HBC PLZEŇ | 3:5 |
Hlavní sponzoři mládežnických týmů: