Rozpis turnaje Přípravek 2014 - 2015
2014
1.turnaj 5.10.Stříbro odehráno
2.turnaj 1.11.Dobřany odehráno
3 turnaj 17.11. Třemošná odehráno
4.turnaj 6.12 Plzeň /hala odehráno
2015
5.turnaj - neděle 1.3. Plzeň /hala odehráno
6.turnaj - sobota 14.3 Plzeň /Štrunc.sady odehráno
7.turnaj - neděle 5.4. Dobřany odehráno
8.turnaj - sobota 18.4. Stříbro odehráno
9.turnaj - sobota 8.5. Blovice odehráno
10.turnaj - sobota 23.5. Třemošná odehráno
11.turnaj - sobota 6.6. Plzeň /hala odehráno
Výsledky:
1. turnaj, Stříbro 5.10.2014:
čas | domácí | : | hosté | výsledek |
10:00 | Buldoci | : | Třemošná | 5 : 8 |
11:00 | Plzeň A | : | Dobřany | 0 : 5 |
11:40 | Plzeň B | : | Buldoci | 3 : 2 |
10:30 | Třemošná | : | Plzeň A | 7: 5 |
11:00 | Dobřany | : | Plzeň B | 3 : 1 |
Přátelský turnaj, Stříbro:
domácí | hosté | výsledek | |
Buldoci Stříbro A | : | HBC Plzeň A | 7 : 2 |
Buldoci Stříbro B | : | HBC Plzeň A | 0 : 3 |
Buldoci Stříbro A | : | HBC Plzeň B | 1 0 : 0 |
Buldoci Stříbro B | : | TJ TatranTřemošná | 1 : 6 |
2. turnaj, Dobřany 1.11.2014:
čas | domácí | hosté | výsledek | |
09:00 | Buldoci A | : | Dobřany | 2 - 2 |
09:30 | Plzeň A | : | Dobřany | 2 - 4 |
10:00 | Plzeň B | : | Buldoci A | 0 - 0 |
10:30 | Buldoci B | : | Plzeň A | 1 - 1 |
11:00 | Dobřany | : | Třemošná | 3 - 1 |
11:30 | Plzeň B | : | Buldoci B | 4 - 1 |
12:00 | Plzeň A | : | Třemošná | 4 - 4 |
12:30 | Buldoci B | : | Třemošná | 0 - 4 |
13:00 | Plzeň B | : | Buldoci A | 2 - 3 |
3. turnaj, Třemošná 17.11.2014 :
čas | domácí | hosté | výsledek | |
10:00 | Třemošná | : | Plzeň B | 3:0 |
10:30 | Stříbro B | : | Dobřany | 1:9 |
11:00 | Plzeň A | : | Stříbro A | 1:3 |
11:30 | Plzeň B | : | Dobřany | 0:4 |
12:00 | Třemošná | : | Stříbro A | 1:2 |
12:30 | Stříbro B | : | Plzeň B | 2:1 |
13:00 | Plzeň A | : | Dobřany | 1:1 |
13:30 | Stříbro B | : | Stříbro A | 0:5 |
14:00 | Třemošná | : | Plzeň A | 3:2 |
4. turnaj, Plzeň 6.12.2014 :
čas | domácí | hosté | výsledek | |
9:10 | HBC Litice | : | Plzeň 2 | 3:11 |
9:50 | HBC Plzeň 1 | : | Třemošná | 5:3 |
10:30 | Stříbro 1 | : | Dobřany | 2:3 |
11:10 | HBC Litice | : | Stříbro 2 | 4:3 |
11:50 | Dobřany | : | Třemošná | 3:1 |
12:30 | Plzeň 1 | : | Stříbro 1 | 2:3 |
13:10 | Stříbro 2 | : | Plzeň 2 | 0:9 |
5. turnaj, Plzeň 1.3.2015 :
čas | domácí | hosté | výsledek | |
9:30 | HBC PLzeň Litice | : | HBC PLzeň | 1:0 |
10:15 | Buldoci Stříbro | : | Tatran Třemošná | 2:3 |
10:20 | TJ Blatná Datels | : | HBC Plzeň | 7:4 |
11:00 | TJ TatranTřemošná | : | HBC Plzeň Litice | 6:4 |
12:30 | HC Buldoci Stříbro | : | TJ Blatná Datels | 3:1 |
6. turnaj, Plzeň - Štruncovy sady 14.3.2015 :
čas | domácí | : | hosté | výsledek |
10:30 | HBC PLzeň Litice | : | TJ Snack Dobřany | 1:3 |
11:00 | Buldoci Stříbro | : | HBC Plzeň | 2:2 |
11:40 | HBC Plzeň | : | HBC Plzeň-Litice | 6:1 |
12:10 | TJSnack Dobřany | : | HC Buldoci Stříbro | 1:1 |
12:50 | HBC Plzeň | : | TJ Snack Dobřany | 3:2 |
13:20 | HC Buldoci Stříbro | : | HBC Plzeň-Litice | 7:2 |
7. turnaj, Dobřany 5.4.2015 :
čas | domácí | hosté | výsledek | |
9:00 | TJ Snack Dobřany | : | HBC Plzeň Litice | 7:6 |
9:40 | HBC Plzeň | : | TJ Tatran Třemošná | 3:0 |
10:20 | HBC Plzeň Litice | : | HC Buldoci Stříbro | 1:7 |
11:00 | TJ TatranTřemošná | : | TJ Snack Dobřany | 8:3 |
11:40 | HC Buldoci Stříbro | : | HBC Plzeň | 1:2 |
8. turnaj, Stříbro 18.4.2015 :
čas | domácí | : | hosté | výsledek |
10:00 | Buldoci Stříbro | : | TJ TatranTřemošná | 1:0 |
10:30 | HBC Plzeň-Litice | : | HBC Plzeň | 1:1 |
11:15 | HBC Plzeň | : | TJ Tatran Třemošná | 1:2 |
11:45 | HBC Plzeň Litice | : | HC Buldoci Stříbro | 0:4 |
12:30 | HC Buldoci Stříbro | : | HBC Plzeň | 3:2 |
13:00 | TJ Tatran Třemošná | : | HBC Plzeň-Litice | 5:3 |
9. turnaj, Blovice 8.5.2015 :
čas | domácí | : | hosté | výsledek |
10:00 | Buldoci Stříbro | : | HBC Plzeň | 5:7 |
10:40 | Blovice | : | HBC Plzeň-Litice | 7:4 |
11:30 | Snack Dobřany | : | TJ Tatran Třemošná | 8:6 |
12:00 | HBC Plzeň | : | Blovice | 12:3 |
12:40 | Snack Dobřany | : | HC Buldoci Stříbro | 5:9 |
13:20 | HBC Plzeň-Litice | : | TJ Tatran Třemošná | 3:4 |
10. turnaj, Třemošná 23.5.2015 :
čas | domácí | : | hosté | výsledek |
10:30 | TJ Tatran Třemošná | : | HBC Plzeň | 8:5 |
11:10 | HBC Plzeň-Litice | : | HC Buldoci Stříbro | 3:7 |
11:50 | HBC Plzeň | : | Snack Dobřany | 13:5 |
12:30 | TJ Tatran Třemošná | : | HC Buldoci Stříbro | 1:7 |
12:40 | Snack Dobřany | : | HBC Plzeň-Litice | 8:4 |
11. turnaj, Plzeň/hala 6:6.2015 :
čas | domácí | hosté | výsledek | |
09:30 | HBC Plzeň-Litice | : | HBC Plzeň | 2 : 0 |
09:50 | HC Buldoci Stříbro | : | TJ Tatran Třemošná | 1 : 0 |
10:10 | Snack Dobřany | : | HBC Plzeň-Litice | 2 : 0 |
10:40 | HBC Plzeň | : | HC Buldoci Stříbro | 0 - 1 |
11:00 | TJ Tatran Třemošná | : | Snack Dobřany | 1 - 2 |
11:20 | HC Buldoci Stříbro | : | HBC Plzeň-Litice | 3 - 0 |
11:50 | Snack Dobřany | : | HBC Plzeň | 2 - 2 |
12:10 | TJ Tatran Třemošná | : | HBC Plzeň-Litice | 6 - 2 |
12:30 | Snack Dobřany | : | HC Buldoci Stříbro | 1 - 1 |
13:00 | HBC Plzeň | TJ Tatran Třemošná | 1 : 4 |
Hlavní sponzoři mládežnických týmů: