Nábor hráčů

Hokejový klub Buldoci Stříbro se věnuje již třináctým rokem výchově mládeže. Práce započala s otevřením víceúčelového hřiště v prosinci 2007. V prvních letech bylo zaměření pouze na hokej. Bohužel zázemí pro přípravu mladých hokejistů neumožňoval plnohodnotnou přípravu a tak se vedení klubu rozhodlo využít nabídku hokejbalového svazu. V sezóně 2010-2011 vstoupili Buldoci s mladšími žáky do MČR v hokejbalu, kde obsadili v západní skupině konečné 5. místo s 16 body. Největší úspěch zaznamenali v sezóně 2014/2015, ve které získali stříbro ve skupině jih-západ a ve finále MČR skončili na 5. místě.
Několik hráčů si vyzkoušelo reprezentační dres v jednotlivých kategorií. Nejúspěšnějí byl Adam Šilhán se 2 starty na MS juniorů a jednou stříbrnou medailí.

Do sezóny 2020/21 jsme připravili dva týmy: minipřípravku a přípravku.

Jelikož Buldoci chtějí i nadále rozvíjet mladežnický hokejbal (hokej) ve Stříbře, hledají nové hráče(ky) z ročníků 2007 - 2015 (u holek až 2005).  Pro případné zájemce nabízíme možnost si vyzkoušet hokejbal, do začátku si mohou nováčci zapůjčit výzbroj (helma, rukavice a hokejka).

Kluci a holky, případně rodiče můžou své dotazy a zájem směřovat k Janu Šůchovi na tel.č.: 602 614 084, od kterého dostanou bližší informace.