Mladší žáci stojí na přípravce

Tak jako minulý týden v zápase proti Horní Bříze, tak i tuto sobotu nastoupili domácí Buldoci proti houževnatému týmu z Blatné převážně s hráči přípravky. Ačkoliv srdnatě bojovali, nedokázali smazat věkový, výškový, ale i výkonostní rozdíl proti soupeři. Tým opustilo několik hráčů, kteří měli být oporou mužstva. Minulý týden Buldoci sice prohráli pouze o gól 2:3. Tentokrát jim soupeř nadělil celý tucet branek. Byla to velmi težká zkouška pro gólmana Matyáše Krejčího, který si tak odbyl premiéru v brance mladších žáků. Přestože dostal velkou nadílku předvel mnoho pěkných zákroků, především ve druhé třetině, kdy vychytal 12 ze 14 střel.

HC Buldoci Stříbro - TJ Datels Blatná 0:12 (0:5, 0:2, 0:5)

střely: 10:37
vyloučení: 0:2

Hodnocení trenéra: "Bylo jasné již před zahájením zápasu, že kluci mají minimální šanci na úspěch. Soupeř přijel s vyrovnaným kádrem třech pětek. Zatím co mi nastoupili pouze s devíti hráči. Přesto kluci bojovali a nevzdávali to. Kdyby nepřišla v závěru čtyřgólová smršť, ani výsledek by nebyl tak děsivý. Před námi nyní stojí velký úkol, musíme najít nové posily. Kluky a holky, kteří budou mít chuť hrát hokejbal za Buldoky. Na příští týden je svolaná schůze vedení klubu a budeme hledat cesty jak dál. Sice jsme nyní v nedobré situaci, ale věříme, že najdeme řešení."