Taktická chyba rozhodla zápas

V sobotu 26.4. Buldoci vyjeli v letošní sezóně netradičně na hřiště Horní Břízy, kde se utkali s týmem Tatran Třemošná, ve kterém hostují právě hráči H. Břízy.
D zápasu stříbrští vstoupili velmi dobře. Rychle si získali vedení a zápas měli pod kontrolou. Bohužel v závěru druhý třetiny po chybě obránce za brankou, Třemošná srovnala stav zápasu.

Buldoci vystřídali brankáře a to se ukázalo jako chybné rozhodnutí. I přesto, že stále vyvíjeli tlak na soupeře, tomu se dvěma střelami podařilo překonat stříbrského gólmana.

Stříbrští už nenašli žádný recept jak překonat gólmana Třemošné.

Zhodnocení trenéra Buldoků: „Perfektně rozjetý zápas jsme ztratili po mém špatném rozhodnutí ohledně výměny brankářů. Chtěl jsem, aby Roman Bubeníček nasbíral zkušenosti pro příští sezónu, kdyby měl stabilně chytat za starší žáky. Myslím, že pro příští zápasy zvolím jinačí způsob. Jinak musíím pochválit druhou útočnou řadu Bárta, Kratochvílová, Svoboda, kteří předvedli skvělý výkon.“

Tatran Třemošná – Buldoci Stříbro 3:1 (0:1,1:0,2:0)

Střely: 29:26, Vyloučení: 2:0, Využití: 0:0, Oslabení: 0:0

Fotky ze zápasu >> ZDE