Start do jarní sezóny se nezdařil

Ani napodruhé se nepodařilo uspět stříbrským mladším žákům. V prvním zápase proti Horní Bříze dokázali hrát vyrovnanou hru, dokonce někdy dostali domácí pod velký tlak, ale nedokázali usměrnit míček. Tak jak to již bývá zvykem po zimě a především na asfaltě jim to lítá hodně nahoru. A i když domácí se dostali do vedení 4:1, Buldoci dokázali ještě v závěru velmi pozlobit a stahli skóre zápasu na 4:3.

TJ ZKZ Horní Bříza - HC Buldoci Stříbro 4:3 (1:0,2:1,1:2)

Další víkend vyrazi žáci do Blatně, kde je čekal lídr tabulky. Ačkoliv se vědělo, že to bude těžký zápas, do zápasu nastoupilo pouze devět hráčů. Nic nebylo platně, že jim záda kryl Radek Sládek. Se soupeřem jsme dokázali hrát pouze první třetinu a i tak měli blatenští více ze hry a z brejků dokázali skórovat. S přibývajícím časem rychle Buldokům ubývaly síly a soupeř je přehrával po všech stránkách. S odstupem času musím jako trenér uznat, že v této sestavě jsme nemohli uspět. Velký obdiv má u mě Denisa Kratochvílová, která klukům nejdnou předvedla velké nasazení v osobních soubojích u mantinelů. Kéž by si z toho vzali někteří ponaučení. Nám nezbývá než ještě lépe trénovat a snažit se přivést k hokejbalu ve Stříbře více nových hráčů.

TJ Blatná Datels - HC Buldoci Stříbro 9:1 (3:0,2:0,4:1)