Sdružený tým mladších žáků Třemošné a Stříbra si zahral na stříbrském hřišti

Sdružený tým mladších žáků Třemošné a Stříbra v závěru sezóny bojují o 2. místo v MČR skupiny Střed. Další úspěšný krok udělali v sobotu 23.4.2016 na stříbrském hřišti, kdy tentokrát tým oblékl na tento zápas na místo oranžových tatranských dresů červené buldočí.

V zápase s poslední týmem tabulky Kert Park Praha se oslabený domácí tým hodně natrápil. Ačkoliv soupeře neustále atakovali v jeho obraném pásmu, nedokázali se střeleckz prosadit. Až ve druhé třetině se měnilo skóre zápasu a i přesmno dalších vyložených šancí se povehlo nakonec zvítězit pouze 2:0.

V neděli čeká tým zápas v Třemošné proti Keltům z Berouna. Jak se jim povede zápas, uvidíme. Samozřejmě by jim vítězství hodně pomohlo k zisku stříbrného poháru.

TJ Tatran Třemošná — HC Kert Park Praha   2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Střely: 22:9  Vyloučení 0:0

Více fotek najdete zde