Premiéra nevyšla zcela podle představ

V sobotu 25.9.2010 odehráli mladší žáci první zápas MČR v hokejbalu proti TJ Plzeň - Litice. I přestože od samého rána nepřetržitě pršelo a celé město žilo cyklokrosem, zimní stadion se začal vybarvovat do oranžova. V premiérovém zápase nastoupilo sedmnáct domácích hráčů, kteří se nemohli dočkat začátku zápasu.
V první třetině byla hra na obou stranách vyrovnaná, ale postupně se domácí hráči dostávali pod tlak, ze kterého se měli problémy vymanit. Případné úniky na litickou branku nedokázali úspěšně zakončit. Na klucích byla znát značná nejistota, která snad postupem času odpadne.

Z prvního gólu se Buldoci radovali až ve třetí třetině, kdy snížili skóre na 1:3. U litickýho týmu se projevila zkušenost a tak si s přehledem pohlídali celkový stav zápasu.

HC Buldoci Stříbro - TJ Plzeň - Litice 2:7 (0:1,0:2,2:4)