Přebor mladších žáků 2016-2017.

Mladší žáci Buldoků mají za sebou vstup do soutěže a nezačali jsme špatně. Zatím jsem nevyhráli, ale výsledky jsou spíše uspokojivé. V prvním zápase jsme narazily na tým HBC Plzeň. Dokázali jsme, že máme dobře nastavenou obranou hru, ale vázla nám útočná hra a prohráli jsme 1:2. V druhém zápase byl naším soupeřem tým Prachatic a v zápase jsme měli převahu po celý zápas, škoda nevyužitých šancí a i trochu štěstí, dva zásahy soupeřova brankaře horním koncem hokejky, to už je spíše smůla. Poměr střel 24 : 13 pro náš tým to také potvrzuje. Nakonec jsme se soupeřem rozešli smírně 2:2 a pokračovali jsme v nájezdech. V této dovednostní soutěži jsem také neuspěli a prohráli 2:3. Přesto hodnotím výsledky zatím málo zkušeného týmu jako uspokojivé a věřím, že se ještě zlepšíme. Do zápasu jsem zapojil všechny i nové hráče a můžu říci, že jsou tam již znatelná zlepšení. Hráči, kteří drželi předchozí léta přípravku a loni hostovali v Třemošné plní mé očekávání.Trenér Petr.