Přebor MČR HBC Plzeň : HC Buldoci Stříbro.

Přebor MČR mladších žáků pokračoval v sobotu zápasem našich Buldoků s vedoucím týmem soutěže,který ještě neprohrál,týmem HBC Plzeň. V tomto zápase jsme prohráli 6:0. Plzeňský tým byl technicky i fyzicky lepší a vítězil větší bojovností a pohybem. Skóre mohlo být trochu příjemnější, ale nevyužili jsem dva samostatné brejky a proto zůstala na naší straně nula.
Tempu hry stačila pouze polovina týmu a někteří hráči mne svým výkonem zklamali. Již třetí týden jsme bez plochy a hokejek a nemůžeme plnohodnotně trénovat.To také výkon hráčů mohlo trochu ovlivnit, ale chybějící bojovnost je hlavně v hráčích.
Je důležité, aby v tomto čase hráči začali samostatně na sobě pracovat a tím podpořit sílu celého týmu.
Trenér Petr.