Nadstavbová část MČR MŽ - Jih, Západ (2)

Vasledující sobotu se Buldoci odjeli do Horní Břízi, kde je čekala TJ Plzeň - Litice a HC ŠD Písek. Tentokrát v sestavě chybělo několik hráčů, předevší pak Mráček a Bárta. Oslabený tým už věděl že získání 5. místa je věc čistě teoretiská, protože Písek doma ani jednou nezaváhal, přesto bojovali dál.

V prvním zápase Buldoci nastoupili proti Liticím. Oporou v brance jim byl Sládek, ktarý měl plno práce hned od samého začátku. Do vedení se stříbrští dostali až v 15. minutě střelou Polánky. Ve třetí třetině se povedlo Liticím potrestat hrubou chybu stříbrských a vyrovnali skóre zápasu. V závěru ještě Šůcha prostřelit s nulového úhlu litického gólmana, bohužel regulérní branku rozhodčí neviděl a tím pádem jí neuznal.

Následovala trestná střlení, kde se dostali z počátku do výhody litičtí, ale naději vrátil Strnad, které mu se povedlo skórovat i nasledujícím střílení. Buldoci tak prodloužili vítěznou šňůru na šest zápasů v řadě.

HC Buldoci Stříbro v. TJ Plzeň - Litice 2:1 ss   (0:0,1:0,0:1 - 1:0) - více zde

Poslední zápas sezóny se už pouze dohrával, pořadí už bylo jasně a neměné. Buldoci v oslabené sestavě už ani nedokázali odolat tlaku soupeře a od samého začátku bylo jasné, že na Písek nemají. Stav 0:3 mluvil za vše. Sice za stavu 5:0 snižoval Šilhán. Velký chyby vznikali předevší v obraně, když Buldoci útočil, tak po ztrátě míčku, šel soupeř ihned do brejku. Několi šanci si stříbrští dokázali vytvořit, ale k ničemu to nevedlo a tak podlehli vysoko 1:9.

HC Buldoci Stříbro v. HC Švantlův Dvůr Písek 1:9   (0:3,1:3,0:3) - více zde

Komentář trenéra: "Víkendové klání v Horní Bříze bylo poznamenané oslabeným kádrem. Přesto musím kluky pochválit. Bojovali až dokonce. Šest vítězství v řadě je dobrý výkon, který nakonec dostal Buldoky na 6. místo. Nás ještě čekají nějaké ty turnaje, ale hlavně přípravy na příští ročník. Pokusíme se posílit tým novými hráči, to je hlavní úkol na příští dny, týdny a měsíce. Chci také poděkovat všem rodičům, kteří věnovali čas a prostředky k ježděním na zápasy. V jarní části jsme se opravdu hodně najezdili a stálo to nemálo peněz. Ještě jednou děkuji."

TABULKA SOUTĚŽE - MČR MŽ - JIH, ZÁPAD 2011-2012 skupina 5. - 9. místo

Poř. Název týmu Z V VP R P Skóre B