Hokejbal: Vstup do jarní části se nepodařil

V sobotu 5.3. nastoupili v plzeňské hokejbalové hale žáci k zápasu proti HBC Plzeň. A hned z první střely na branku padla branka. Ve čtvrtý minutě byl stav 3:0. Na stříbrských hráčích byla vidět nejistota, která pramenila ze změny puku na míček. Přecho z hokeje na hokejbal byl patrný i přihře u mantinelů.

V průběhu první třetiny se zranil Tomáš Mráček a jeho absence byla nahřišti patrná, navíc do zápasu nenasoupili obránci Rytíř, Ebenhöh a Bárta.

Poprvé se Buldoci prosadili 17. minutě (hraje se 3x 12min.) po nahrávce Blábola zakončoval Šilhán, snižoval na 5:1. Ve druhé třetině se hra více vyrovnala. Buldoci ještě korigovali výsledek po velmi zdařilém rozehrání přesilovky, když opět Blábol našel před brankou Mráčka.

Ve třetí třetině již nepadla ani jedna branka.

HBC Plzeň - HC Buldoci Stříbro 7:2

Třetiny: 4:0; 3:2; 0:0

Střely na branku: 12:5; 9:6; 8:4
Vyloučení: 1:1