Buldoky překvapil rychlík z Budějic

Po skončení turnaje přípravek pokračoval na stříbrském hřišti zápas mladších žáků. Na domácím hřišti přivítali tým pro ně doposud neznámý - Pedagog České Budějovice.

Hosté se pustili do hry velkou vervou a v polovině čtvrté minuty zápasu už byl stav zápasu 1:3. Domácí hráči nestíhali zastavit rozjetý rychlík. V polovině druhé třetiny byl stav už hrozivý 1:6, poté došlo k planované výměně brankářů. Tým věděl, že už nemá co ztratit a jako by z něho spadly pouta. Hráči buldoků přitvrdili hru a najednou začali dávat góly.Do poslední třetiny nastupovali za stavu 3:6. Budějovice si, ale dokázali pohlídat výsledek a tak zápas nakonec zkončil výhrou pro hosty.

Hodnocení trenéra: "Kluci zaváhali na začátku, v druhé půli byly vyrovnaným soupeřem. V potaz musíme vzít věkovou vyrovnanost hostí. Náš tým je víc jak z poloviny tvořen hráči z přípravky. Takže pochvala pro kluky, makali a nakonec výsledek nedopad tak horzivě jak to v jednu chvíli vypadalo."