Buldoci opět potrápili favorita zápasu

Po druhé na stříbrský stadion zavítal plzeňský tým a domácí si dobře uvědomovali jak je to nebezpečný a silný soupeř. Ten nenechal nikoho na pochybách od samotného začátku zápasu. Hned v první minutě se dostal do vedení, i přesto stříbrští starší žáci s ním dokázali držet krok celé dvě třetiny. Bohužel svojí nedisciplinovaností nedokázali vytvořit patřičný tlak v poslední části zápasu, tak aby uhráli slušný výsledek.  Přesto Buldoci potrápili „plzeňáky“ a i když se jim ještě nepovedlo doma vyhrát v letošní sezóně, potvrdili, že se ze Stříbra nevozí lehce body.

Hodnocení trenéra: „Proti Plzni poučení z předchozích zápasů, jsme nastoupili úplně překopanou sestavou. Navíc několik hodin před zápasem jsem neměl jasno koho postavím do branky a chybělo mi tři klíčový hráči. Plzeň disponuje vyrovnaným kádrem a je těžké postavit tým, když polovina hráčů drží hokejky sotva půl roku. Báli jsme se, abychom nedostali "nářez", na konec nás mrzelo, žejsme neuhráli bod. Musím pochválit většinu hráčů za nasazení a obětavost. Dobře zachytali oba brankáři. Po několika letech si u nás zachytal Lukáš Nový, který hraje hokej za Tachov. Tím to chci poděkovat za to, že dokázal narychlo přijet z hokejového zápasu a zaskočit za zraněného Kořínka. Teď nás čeká delší pauza až 10. listopadu vyrazíme do Dobřan. Tento čas musíme využít k tréninku a sehrání nových formací. Věřím, že pomůže i účast třech hráčů na reprezentačním kempu v Praze.“

HC Buldoci Stříbro - HBC Plzeň 4:6 (1:1,2:3,1:2)
Střely: 23:32, vyloučení: 4:4, využití přesilovek: 0:1, oslabení: 1:0

Podrobnosti ze zápasu zde