Zimní pohár Minipřípravek a Přípravek v Plzni 14.2 a 15.2.2015.

Sobota 14.2.2015

Máme za sebou dlouhý den Zimního turnaje Minipřípravek. Dnes vše bylo více o zábavě a výsledky se neevidovali a všechny týmy dostali stejný pohár za účast. Turnaj byl hodně náročný, ale děti si to užili. Jen pro informaci jsme 4 zápasy prohráli (1:3,2:3,1:3,2:6) ve dvou zápasech jsme remízovali (4:4,1:1) a jednou vyhráli (4:2). Organizace byla dobrá, s výsledky jsem spokojen.Trenér Petr.

Neděle 15.2.2015

Po sobotní účasti na Zimním Poháru Minipřípravek v Plzni se dnes představili týmy přípravek. Náš tým opět sehrál sedm zápasů, také i s týmy se kterými se v soutěži nesetkává. Hráli zde týmy HBC Alpiq Kladno, HBC Hostivař, Pedagog České Budějovice, SK Suchdol nad L., a s týmy se kterými se na soutěži potkáváme HBC Plzeň, HBC Plzeň-Litice,TJ Tatran Třemošná. Také dnešní nedělní turnaj se hrál bez výsledkového porovnání. Všechny týmy dostali pohár za účast.Turnaj byl pro všechny kluky náročný, ale moc si to užili. Pro informaci jsme 3 zápasy prohráli ( 0:2, 1:2, 0:3) jeden remízovali ( 1:1) a 3 vyhráli (2:1, 8:1, 4:3). Jsem s výsledky turnaje spokojený, jen bylo na klukách vidět, že stále ještě bruslíme na ledě a běhání nám zatím chybí.
Některé týmy mají samozřejmě větší množství hráců v daných kategoriích, jiné zázemí a proto hodnotím výsledky těchto turnajů jako velice vydařené.      Trenér Petr.