Zhodnocení podzimní části soutěže starších žáků

Několika řádky bych chtěl zhodnotit první část letošního ročníku soutěže starších žáků.

Nejdříve trochu statistiky. Z 12 zápasů jsme polovinu zápasů vyhrály, bohužel 4 až v prodloužení. Tyto body nám nyní chybí k postupu do playoff. Nadruhou stranu musíme přijmout fakt, že většinu zápasů jsme hráli více s mladšími žáky v kádru a byli jsme výrazně slabším soupeřem. Většinu hráčů musím pochválit za jejich obětavost a nasazení. Na druhou stranu se mi nepovedlo udržet v týmu starší kluky z Kladrub. Velká škoda je, že Kuba Šustr není aktivnější. Jedná se o celou pětku šikovných, rychlých hráčů a jejich absence je citelná. V dohrávce podzimní části nám pak chyběli zraněný gólman Pepa Kořínek, a hlava, motor týmu Tomáš Mráček. Porážka s Vary byla předem jistá.

Nyní nás čeká jarní část soutěže, kde nastoupíme 2x proti K.Varům a Kralovicům a na jednodením turnaji se utkáme s Zliví, Suchdolí a J. Hradci. Doufám, že se nenecháme zahambit a dohrajeme soutěž s plným nasazením.
8.-9. června nás čeká domácí turnaj "O pohár města Stříbra". Tentokrát by měl být dvoudenní pro 6 až 8 hokejbalových a hokejových týmů.

Celou jarní část se chceme zaměřit na přípravu příštího ročníku, kdy chceme postavit dva týmy - mladší žáky (2001, 2002 a ml.) a starší žáky (1999, 2000 a ml.). Z toho důvodu budeme hledat nové hráče, předevší mezi ročníky 1999 - 2003.

Chci poděkovat všem rodičům, kteří věnují nemalé usilí při přepravě hráčů na venkovní zápasy.