LH:Vydřená remíza s Horní Lukavicí Buldoky hřeje.

V třetím kole si stříbrští Buldoci vydřeli remízu s domácím Sokolem Horní Lukavice, který byl zcela vyrovnaným soupeřem. Kombinační a tvrdá hra v mezích pravidel z obou stran, zdobila ranní utkání v plzeňské ČEZaréně. Buldoci pronikali do soupeřovy obrany výpady, které ohrožovaly domácího gólmana Milotu, ale ten odolával stejně, jako na opačné straně Packan.

Po jedné z pěkných akcí si vyměnili puk Šůcha se Sládkem a posledně jmenovaný otevřel skóre zápasu. Hosté ovšem neztratili koncentraci a nedlouho poté srovnali agilním Duškem. Ve vyrovnaném střetnutí chtěli jazýček na misce vah strhnout na svojí stranu Buldoci a po narážečce Staňka s Körtvelym usměrnil puk za Milotova záda přesnou střelou Šůcha. Domácí opět neváhali a zápas srovnali znovu Duškem na 2 : 2. Závěr utkání se málem nepovedl, jelikož rozhodčí poslal Buldoky do tří a ti museli přečkat 90-ti sekundovou přesilovku, ze které létaly hromy a blesky, které pochytal ve skělém lesku chytající Pavel Packan.

„Vyrovnané střetnutí, které mělo tempo i náboj. Projevila se hokejová zdatnost obou týmů.  Zápas byl hrán pěkně „od podlahy“.Vedli jsme celý zápas a paradoxem je, že jsme mohli prohrát, jelikož nás rozhodčí poslal v závěru do tří. Ovšem kluci koncovku zápasu zvládli včele s výborně chytajícím Packanem .“ řekl po střetnutí trenér Pavel Bobr

Další utkání s HC Holýšov „“A“  se hraje v sobotu 2.11.2013 od 19.30hod v Plzni v hale Kooperativy.

Buldoci hráli v sestavě:

Packan, Houdek, Velich M., Staněk, Šůcha, Sládek, Dráždil, Holák, Červenka, Bárta, Černoch, Seknička, Polívka.

Sokol Horní Lukavice - HC Buldoci : 2 : 2  (0:0)(1:1)(1:1)

Branky: Šůcha 1+1,Sládek 1+0, Staněk 0+1, Körtvely 0+1