Vampola bavil stříbrský fanoušky hokeje

V sobotu 20.2.2010 se uskutečnilo exhibiční utkání mezi Stříbrem a Tachovem.

V rámci otevření nového hudebního klubu Matrix & Trafic nastoupili na stříbrském ledě opory plzeňských indiánů Petr Vampola v dresu Buldoků a Martin Adamský za Tachov. Více jak třístovkám diváků se představil na bruslích a s hokejou v ruce moderátor rádia Kiss Proton Míra Hejda a vícemistr Eura96 Karel Rada.

V exhibici, ve které Vampola bavil diváky nejrůznějšími kulišárnami, jako „pěstní souboj“ s hlavním rozhodčím, "bitkami" u mantinelů nebo střelou na vlastního gólmana. Dvě minuty před koncem zápasu za stavu 5:6 nechal vypnout časomíru do doby než se povede vyrovnat skóre. Míra Hejda zase učil diváky mexické vlně a hlasitému skandování.

Na konec přišli nájezdy, ve kterých Petr Vampola rozhodl o vítězství Stříbra. Na řadu přišlo společné focení a autogramy pro fanoušky. Po skončení hokejové show přišel přesun na Opening párty v Matrixu.

Fotky z exhibice

Sponzoři utkání: Česká pojišťovna a.s., hudební klub Matrix & Trafic