V sobotu startuje jarní část SŽ

V sobotu 14.3. starším žákům začíná jarní část soutěže a rovnou dvěma zápasy v jednom dni.

V základní části zbývá odehrát pět zápasů (Blatná, ČB, J.Hradec, Plzeň a Třemošná). Pokud se Buldoci umístí do čtvrtého místa, bude následovat nadstavba. V ní se dvoukolově utkají týmy na 1.-4.místě. Z této skupiny postupují první 2 týmy přímo a 3. tým na koeficient proti východočechům, do finále MČR v Opavě.

Tým Buldoků posíli o nové 3 hráče, kteří přišli na střídavý start s Dobřan. Klatovák Radek Mužík a dobřanští Daniel Hůrka a Daniel Čech. Využít budeme moct i tachovského Martina Berčíka a naše dva indiány Adama Šilhána a Martina Lokajíčka.

Ještě příští týden nás čekají tréninky na MPA a následně už na zimáku, mezitím se ukáže jak na tom budeme bodově a podle toho se připraví i tréninky.

Nominace na zápas s TJ Blatná Datels a SK Pedagog ČB:

Brankář: Sládek, Bubeníček
Obrana: Šůcha, Hrad, Šilhán, Kopet