LH: V posledním zápase základní části Buldoci sestřelili SK z Bor (ská pole).

20.3.2014

Buldoci poučeni z posledních dvou kol nenechali nic náhodě a v ČEZ II.aréně odolávali dobrým kombinacím soupeře SK z Bor, kterého bylo plné hřiště. Hlavně první pětici,vedené Kořínkem,se dařilo hosty zatlačit do defenzívy, ale Buldoci stále drželi obranu s aktivní hrou v útoku. Postupně se dařilo prosazovat se i gólově, a tak skóre narůstalo ve prospěch šťastnějších Buldoků. Domácí se ale postupem času také prosadili. Jako na zlatém podnose předložil nepochopitelným rozhodnutím sudí dvě trestná střílení, která viděl jen on sám. I domácí se divili těmto výrokům.Upravili tak stav na rozdíl dvou branek a snažili se dál o vyrovnání. Pochopitelně nasekali spoustu chyb při vidině srovnání a Buldoci jejich chyby potresali a opět odskočili soupeři na rozdíl čtyř branek. V závěrečné třetině již jen navýšili skóre a čtyřmi brankami potvrdili vysoký výsledek.

SK z Bor – HC B Stříbro : 6 : 13 (1:4)(4:5)(1:4)

Branky: Kořínek 3+0, Brejcha 2+0, Míča 1+2, Koubík 0+1, Špindler 0+1 za domácí SK z Bor

Jonák 5+3, Šůcha 1+3, Staněk 2+1, Seknička 2+1, Sládek 2+3, Dráždil 0+1, Bobr 1+0, Polívka 0+1, Černoch 0+1 za Buldoky

Sestava: Packan, Houdek, Holák, Staněk, Šůcha, Bobr, Dráždil, Červenka, Černoch, Sládek, Jonák, Seknička, Polívka, Velich.

Utkání, z kterého vzešly obavy neudělat hrubou chybu v začátku střetnutí a tím dát prostor soupeři. To jsme uhlídali, a tak dopadl zápas pro nás s příznivým výsledkem. Zároveň vynikli útočníci,včele se střelecky dispo- novaným Jonákem, kterým se dnes dařilo proměňovat poskytnuté šance. Výhrou jsme skončili na čtvrtém místě základní skupiny pro play-off“: hodnotil střetnutí trenér Bobr.

Proti Sokolu Horní Lukavice první čtvrtfinálové střetnutí se uskuteční v 26.března 2014 od 20:30hodin v Plzni v hale Kooperativy na Košutce!!!Všechny fans srdečně zveme!!!