Turnaj přípravek 3.2.2013 v Plzni

Chtěl bych se vrátit k poslednímu turnaji přípravek odehraném v Plzni.V prvním zápase nás čekal nový soupeř z Dobřan a pro naše potěšení, jsme ho přehráli výsledkem 9:0, za zmínku stojí 4 goly našich nejmladších,kdy Kuba Sirový  a David Němčák dali každý po dvou.Celé mužstvo zaslouží pochvalu.

Ve druhém zápase nás čekal nevětší rival a to mužstvo Třemošné.S ním jsme opět prohráli 2:3. V poměrně dobrém zápase jsme první třetinu drželi vyrovnaný výsledek.Ve druhé třetině jsme dostali nešťastný gol na 0.1, po chybě v obraně 0:2.Ve třetí třetině se nám povedlo snížit na 1:2, ale v zápětí jsme hrubou chybou poslali soupeře do samostatného úniku a dostali opět gola na 1:3.Tlakem jsme opět snížili na 2:3 a i po šancích dokonce pár vteřin před koncem, zůstal tento výsledek trvalý. Týmu chyběl velmi užitečný kapitán Vaša Bártů, jemuž účast znepříjemnila bolet achilovek.

Chtěl bych všem hráčům poděkovat za sportovní a kolektivní hru.Trenér Petr.