Tažení Buldoků ve druhé lize letos nevyšly

V neděli 17.4. hokejbalové "A" dohrálo svoji nepříliš vyvedenou premiérovou sezónu v 2.NHbL. Tak jako vloni i letos to bylo na hřišti v Horní Bříze. Před rokem se radovali z třetího místa, letos tolik radosti již nebylo. Do sezóny nenastupovali s velkými ambicemi, ale složení týmu se značně kristalizovalo od samého začátku. Šest bodů na konci není mnoho, ale dokázali odehrát všechny zápasy a určitě v příští sezóně je na čem stavět a rozvíjet mužský hokejbal.
Všem hráčům, kteří se pravidelně účastnili jak tréninků, tak i zápasů patří velký dík. Už jen proto, že to není jen proto, aby si zahráli, ale proto, aby připravili dorostu prostor pro pokračování z mladežnických týmů. Chci poděkovat všem třem brankářům (Kořínek, Košňar, Sládek), kteří to u ačka opravdu nemají lehké a po většinu zápasů se mohli cítit jak na střelnici.

Sezóna skončila, ale A-tým jede dál. Pokračuje tréninky každou středu a pátek od 18:00. Tento čas che vyžít k tomu, aby připravili tým na novou sezónu.

Určitě by byli rádi, kdyby se našlo několik zájemců, kteří by měli chuť si přijít zahrát hokejbal a tak rozšířit řady seniorského týmu. Stačí přijít na trénink a domluvit se.