SŽ: Ze Štruncových sadů si Buldoci přivezli vysokou prohru

První zápas venku zavedl stříbrské Buldoky do Štruncových sadů, kde se utkali s HBC Plzeň - Litice. Od prvních minut soupeř vyvinul obrovský tlak, který dokázal efektivně zužitkovat. Buldoci marně hledali způsob jak vyrovnat hru. V první třetině měli jen pramálo šancí kterými by ohrozili brankáře Litic. Dvě třetiny zkusili hrát jen na dvě útočné řady. To přineslo několik šancí, ale otevřenou hrou umožnili plzeňským hráčům navýšit skóre na 4:0.
Třetí třetina se spíše jen dohrávala, protože výsledek zápasu byl víceméně jasný.

Hodnocení trenéra: "Kluci přijeli s chutí po vítězství, ale Litice jim nedali šanci. Věděli jsme, že musíme uhlídat Málka (nejproduktivnější hráč soutěže), což se docela dařilo. Bohužel pro nás, má Litický tým další 2-3 kvalitní hráče, kteří zužitkovali naše zaměření na jejich kapitána. Musím uznat, že Litice byly nad naše síly. My musíme jěště hodně zapracovat na sehranosti týmu, kde máme tři nové hráče, kterým ještě hledáme to správné místo. I přes prohru musím celý tým pochválit za předvedený výsledek. Příští týden nás doma čeká další těžšký soupeř, TJ Snack Dobřany."

HBC Plzeň-Litice - HC Buldoci Stříbro    7:0 (2:0,2:0,3:0)
Střely: 16:12, vyloučení: 0:2, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Detail utkání >>> ZDE