SŽ: Chybělo pověstné "štěstíčko"

Stříbrští hráči se do soupeře pustili s velkou vervou, bohužel v několika slibných akcí chybělo pověstné "štěstíčko". Míček nedokázali dostat za domácího gólmana. Buldoci nastoupili v Třemošné poprvé s novým gólmanem Romanem Bubeníčkem. Svojí premiéru zvládl na vítečnou, nestačil pouze na odražený míček, který za jeho záda umístil nepokrytý domácí útočník. V polovině zápasu došlo ke střídání našich brankařů. Ve třetí třetině Buldoci ve snaze                po vyrovnání otevřeli obranu a soupeř se čím dál častěji dostával ke střelám. Jedna z nich si našla cestu až do sítě. A vidina lepšího výsledku se postupně rozplynula.

Hodnocení trenéra: "Na zápas v Třemošné jsme se opravdu těšili. Chtěli jsme uhrát nějaký ten pod. V první třetině jsme byli hodně blízko, vypracovali jsme si několik šancí. A jak se říká: "Nedáš, dostaneš." Platilo i tady. Musím však všechny kluky pochválit za předvedený výsledek. Potěšil mne i výkon Romana Bubeníčka, který se poprvé postavil do branky. Věřím, že pokud budeme celý tým dál poctivě makat, přine se to své ovoce".

TJ Tatran Třemošná - HC Buldoci Stříbro 2:0 (0:0,1:0,1:0)