SŽ: Buldoci po čtvrté vyhráli na nájezdy

Buldoci jeli bojovat o velmi cenné body na hřiště soupeře, který určitě chtěl vrátit porážku ze Stříbra. Tatranu se povedl vstup do zápasu, kdy již na začátku šesté minuty vedl 2:0. Buldokům navíc nepomohlo ani vyloučení dvou obránců soupeře v krátkém sledu. Naštěstí do konce první třetiny dokázali zkorigovat stav zápasu na rozdíl jedné branky.
Do druhé třetiny vstoupili domácí opět lépe a dostali se do vedení 3:1. Tento stav se během druhé třetiny již nezměnil.
Po začátku poslední části zápasu se mohlo zdát, že je rozhodnuto. Buldoci však dokázali během půl minuty dvakrát skórovat a tím stav utkání vyrovnat. V závěru ještě měli několik šancí dostat se do vedení, ale míček vždy jen rozezvonil tyčku branky.
Rozhodnutí tak přišlo až v nájezedech, kdy se Buldokům povedlo po čtvrté porazit soupeře v samostaných stříleních.
Hodnocení trenéra:"Velká škoda nevydařeného začátku. Kluci, ale bojovali a nevzdávali se. Ke skvělému výkonu se vybičovali v závěru. Hodně nám pomohla nedisciplinovanost soupeře, který se nechal zbytečně vylučovat. Byl to pěkný zápas s velkým nábojem."

TJ Tatran Třemošná - HC Buldoci Stříbro 3:4 ss (2:1,1:0,0:2)
Střely: 25:11, vyloučení: 6:4, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Detail zápasu  zde