SŽ: Buldoci bojovali s asfaltem

Poprvé v sezóně hráli na asfaltovém hřišti. Tentokrát nastoupili v Horní Bříze proti Kralovicím. Zápas si mnozí stříbrští hráči představovali jako trénink, ale brzi se přesvědčili o opaku.
Do zápasu vstoupili Buldoci velmi dobře. V první minutě Mráček vstřelil první branku. Kralovičtí však záhy potrestali chybující obranu. Ještě do konce třetiny však domácí stihli strhnout vedení na svoji stranu.
Ve druhé třetině Buldoci hodně bojovali a skóre zápasu obrátili. Mohli si vybudovat daleko většího náskok ve skóre, ale jejich snahu śpěšně mařil domácí brankář.
Bohužel ve třetí třetině obrana Buldoků vyrobila několik vážných chyb, které byly záhy rázně potrestány a Kralovice dvěmi brankami otočili vývoj utkání. S velkou bravurou minutu před koncem zápasu vyrovnal Tomáš Mráček.
Následovalo sedmnáct samostatných střílení na každé straně, kdy se nejdříve ujali vedení domácí, ale ve třetím střílení zdolal brankáře bejamínek týmu Pepa Kopf. Tíhu rozhodujícího nájezdu vzal na svá bedra autor vyrovnávací branky Tomáš Mráček a byl úspěšný.
Hodnocení trenéra: "Opět se ukázalo jak ošidné je podceňovat soupeře. Dnes nám chyběla koncovka, tým si vytvořil mnoho šancí, ale jen pár jich skončilo za zády gólmana. Trápí nás samozřejmě zdravotní absence kapitána Tomáše Hanzlíka, je to větší ztráta než jsme si připouštěli. Oba Tomášové (Mráček a Hanzlík) jsou velmi dobře sehraní. Uvidíme jak dlouho se bude muset tým bez kapitána obejít. Druhá bolest je naše obrana. Nedokážeme si podržet míč v  útočném pásmu, před brankou jsme nedůrazní, přihrávky jsou laxní. Těžko můžeme chtít útočit, když útok se nemůže spolehnout na obranu. Přesto chci poděkovat všem hráčům, že vybojovali alespoň dva body. Musíme na sobě hodně zapracovat."

TJ 1. LHC Kralovice - HC Buldoci Stříbro 4:5 ss (2:1,0:2,2:1)
Střely: 27:22, vyloučení: 5:3, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0