Street Hockey základních škol ve Stříbře.

V pátek 12.6.2015 se v náhradním termínu uskutečnil Street Hockey základních škol. Tento hokejbalový turnaj se konal pod záštitou místostarosty Martina Záhoře a za podpory Komise pro kulturu a sport města Stříbra, Lesů města Stříbra s.r.o., ZŠ Gagarinova, ZŠ Mánesova a ZŠ Černošín. Organizátorem akce bylo sdružení HC Buldoci Stříbro zastoupené trenérem přípravky Petrem Němčáken. V krásném slunečném počasí si 8 týmu zahrálo ve dvou skupinách o vítěze skupiny. Do finále se probojovaly týmy ZŠ Gagarinova B a ZŠ Mánesova A. Ještě před finálovým utkáním jim nejmladší Buldoci zastoupeni Davidem Němčákem a Kubou Růžičkou ukázali několik dovedností a seznámili s výbavou pro hokejbal. Vítězové skupin si to rozdali ve finále o pohár Strett Hockey ZŠ. Těsným vítězstvím vyhrál tým ZŠ Gagarinova B. V půl dvanácté následovalo vyhlášení, předání diplomů, dárkových balíčků a vítěznému týmu byl předán pohár pro vítěze. Jednou z cen bylo předání nově vyrobených mantinelů od Lesů města Stříbra nejmladším Buldokům. Ceny dětem předával zástupce Buldoků Stříbro Petr Němčák a kapitán přípravky David Němčák. Pro děti byl zajištěn dostatečný pitný režim a malá svačina. Mimo plánovaný turnaj si zahráli ještě děti ze ZŠ Gagarinova, kteří přišli své zástupce povzbudit a na nabídku zahrát si také zápas souhlasili. Turnaj se nám povedl, zapojili jsme přez 80 dětí do turnaje a cíl pobavit děti a seznámit je s hokejbalem jsme splnili. Děkuji panu Sirovému a p.Topinkovi za pomoc při turnaji, Honzovi Šůchovi za zajištění občerstvení a všem paním učitelkám za dohled a pomoc při naší společné akci.
Za Buldoky Stříbro Petr Němčák.