Sobotní zápas Buldoků ve "winterclassic arenas" se Staňkovem jen odvarem.

Po pátečním s chutí sehraném zápasu se představili na otevřeném kluzišti nováčkové ze Staňkova a bylo to znát. Hra postrádala přesnost a nasazení se zdaleka nevyrovnalo pátečnímu klání. Soupeře jsme zatlačili do jeho pásma a během 8minut mu nasázeli tři branky, na které soupeř nenašel odpověď. Soustavně jsme vytvářeli tlak na soupeřovu klec, ale u golmana domácích stáli všichni svatí a ještě něco navíc. Všechny akce, a že jich bylo požehnaně, buď naši střelci zahodili nebo je hostující golman pochytal. Utkání domácí dotáhli do vítězného konce, i když si představovali lepší výsledek.                                                (pb)

"Sehráli jsme utkání se slabou zápletkou.Včerejší utkání mělo větší náboj a očekávání. S tím se muselo počítat. S výsledkem jsem spokojený. Horší je to s předvedenou hrou, ale to je problém slabších soupeřů, kde je riziko podcenění soupeře. Jdeme dál na dalšího rivala" vyzýval tým trenér P.Bobr

HC Buldoci - HC Staňkov   7:4 (3:1)(2:1)(2:2)

Branky: Šůcha 2x(Staněk2x),Staněk,Bureš 2x(Staněk,Sládek),Brunclík(Houdek),Panuška(Sládek)