S Tatranem jsme nakonec brali bod

V nedělním podvečeru změřili síly na zimáku v Tachově Buldoci s Tatranem Přimda.Hned od úvodních minut se začalo na ledě jiskřit.Hráči obou mužstev byli neustále vylučováni na obou stranách.Branky na sebe nenechali dlouho čekat.V 9.min rozveselil přimdské O.Malý 1:0. V 15.min srovnal po asistenci se Šůchou Houdek 1:1.Hra měla rychlý spád a třetina skončila tímto stavem.

Začátek druhého dějství ale nevyšel.Buldoci dělali chyby v zadních řadách a soupeř je hned potrestal.Nejprve Raba po přihrávce Malého 2:1 a poté z hole Brouzdy 3:1.Urputnost hry však byla znát a z jedné přesilovky Buldoci nejdříve snížili ranou od modré Dráždilem 3:2.Nato v 36.min vyrovnali Staňkem 3:3 po spolupráci s Houdkem a uzavřeli tak 2.dějství.

Hru se stálou pravidelností narušovali naskakující nové a nové tresty na obou stranách.Jednu z přesilovek rovněž využili domácí a zvýšili na 4:3 Dlouhým,kterému přihrával Malý.Tato branka zvedla"oranjes" a ti se vzepjali k náporu.Nejprve Šůcha naservíroval šutérovi Staňkovi 4:4.Dvě minuty nato dal o sobě vědět Sládek 5:4 a za další dvě minuty po asistenci s Bártou zavěsil opět Staněk do černého 6:4.Úkol zněl dotáhnout zápas do vítězného konce.Packan dokonce s bravurou kryl i přísně nařízenou penaltu rozhodčího Borky.Nicméně nedisciplinovanou hrou jedinců v závěru jsme přišli o plný bodový zisk v tomto zápase.Tatran vyrovnal brankami Salaře E. a Malého na konečnou plichtu 6:6.                                                                                      (pb)

Tatran Přimda - HC Buldoci Stříbro  6 : 6 po třetinách(1:1)(2:2)(3:3)

Branky : Staněk3x(Houdek,Šůcha,Bárta),Houdek(Šůcha),Dráždil,Sládek - za hosty

Malá2x(Salač L.),Raba(Malý),Brouzda,Dlouhý(Malý),SalačE.(Laurenčík)

Vyloučení : 13 : 14 (využití 1:1)

Sestava : Packan,Houdek,Bárta,Staněk,Šůcha,Beneš,Dráždil,Červenka,Panuška,Sládek,Holák,Polívka

K utkání trenér Pavel Bobr :"Zápas s Tatranem vždycky bereme jako prověrku.Dnešek nebyl výjimkou.Kluci chtěli obstát.Hra byla poznamenaná spoustou nečisté hry u hrazení a nervozitou hráčů.Zápas se vyvíjel pro nás dobře.Nakonec jsem s remízou nespokojený,protože jsme neudrželi slibný náskok a v koncovce zápasu jsme propadli."