Hokej: Rozjetý Rakon vykolejili Buldoci.

Časné ranní vstávání nedělá nikomu dobře,natož 14.listopadu.Tomu si byli vědomi i hráči Buldoků,kteří v ten den zajížděli k utkání na horký led Domažlic.Místní "Rakon",povinnován dalším vítězstvím z titulu leadra soutěže,však za rozbřesku narazil již od počátku utkání na nekompromisní hru Buldoků.Ti neponechali nic náhodě a k zápasu přistoupili s patřičnou odpovědností.Ta slavila úspěch hned od prvního hvizdu.Již ve 2.min uvolnil Staněk svého dvorního nahrávače Šůchu a ten koncovku zvládl na jedničku 0:1.Rychlá,ostrá a nepřerušovaná hra se musela líbit.Po sólovém výpadu zvyšoval Staněk v 11.min na 0:2 a ještě v téže minutě zužitkoval příhru Šůchy v třetí trefu 0:3.Posléze došlo k několika faulům na obou stanách.Jednu přesilovku domácí přetavili v gól,který zaznamenal Mazanec z přihrání Výškrabka 1:3 a uzavřel tak stav 1.třetiny.

V začátku 2.dějství využili domácí další přesilovku a na kontaktních 2:3 snížil Krčma z přihrání Sekeráka.Nedlouho poté ovšem v oslabení Buldoci skórovali Staňkem ve spolupráci s Červenkou a zvýšili na 2:4.Za další minutu využili přesilovku "oranžovobílí" Burešem po kombinaci se Sládkem 2:5. Další přesilovka byla hokejovou lahůdkou,v níž druhá pětice vyrobila z domácích statisty a Sládek z přihrání Beneše skóroval 2:6.Výborné střídání této formace završil po náramném ťukesu mezi Sládkem a Černochem posledně jmenovaný a upravili na 2:7.V 32.min tato pětka rovněž zvyšovala na hrozi- vých 2:8 Benešem z přiklepnutí Dráždila.Hra neubírala na tempu a měla spád.Opět se zaskvěla dvojice Šůcha - Staněk a šutér Buldoků zvládl koncovku s bravurou sobě vlasní 2:9.

V závěru "Rakon" snížil Voldánem a Mazancem na 4:9, ale poslední slovo v dnešním zápase si nechal pro sebe střelec utkání Staněk.Ten po asistenci Dráždila deklasoval domácí a poslal je do kolen 4:10.Předvedený výkon hostů zasloužil dobrý nedělní oběd. (pb)

Rakon Domažlice - HC Buldoci Stříbro 4 : 10 (1:3)(1:4)(2:3)

Vyloučení: 6 : 5 využití 1:3(v oslabení 0:1)

Branky: Staněk 5x(Šůcha2x,Červenka,Dráždil),Šůcha(Staněk),Bureš(Sládek),Sládek(Beneš),Černoch(Sládek),Beneš(Dráždil)