LH: První zápas playoff vyšel lépe Buldokům

10.3.2013

Hned po ránu v nezvyklém čase Buldoci navštívili plzeňskou ČEZ II.arénu a tady jim byl čtvrtfinálovým soupeřem PM2000. Obavy ze soupeře se tentokráte naplnili, protože po desetiminutovce svítilo na ukazateli „hrozivých“ 2 : 0 v neprospěch Buldoků. Po výstraze přišel velký nátlak na plzeňskou branku, ovšem tolik očekávané góly ne a ne přijít. Vše se prolomilo útočnou akcí na jejímž konci stál Seknička. Buldoci v této fázi vzali vývoj zápasu do svých rukou a otočili utkání ve svůj prospěch. V závěrečné třetině již jen navýšili skóre a třemi brankami potvrdili konečný výsledek. Na zápasy 1:0 pro Buldoky.

PM 2000 - HC BULDOCI 3 : 6 (2:1)(1:2)(0:3)

Branky: Soukup, Havel, Šnajdr  za domácí PM2000

Staněk1+2, Seknička 1+0, Sládek 1+0, Dráždil 2+0, Bárta 1+0, Houdek 0+1  za Buldoky

Sestava: Packan, Houdek, Holák, Staněk, Šůcha, Bárta, Dráždil, Červenka, Černoch, Sládek, Seknička, Polívka.

„Utkání, z kterého vzešly obavy neudělat hrubou chybu, se naplnily. My jich navršili dost a dost. O to hůře se špatný začátek napravoval. Je dobré, že jsme položili základní kámen. Nyní je zapotřebí udělat ten druhý krok.“komentoval utkání trenér Bobr.

Další střetnutí se uskuteční v sobotu 16.března 2013 od 9:15hodin v Plzni v hale Kooperativy na Košutce!!!!!!!

Všechny fans srdečně zveme!!!