Přípravka vyhrála na turnaji všechny zápasy

Na turnaji v plzeňský hale nedala naše přípravka nikomu šanci. Nejdříve nastoupila proti domácím HBC Plzeň, na kterou vyhrála 4:2. Ve druhém zápase

nastoupili Buldoci proti hokejistům ze Sučice, se kterými předvedli jasnou hru a zvýtězili 4:0. Po krátkém vydejchání je čekali hokejbalisti z Hostivaře. Ze začátku měli naši kluci plný ruce práce je pokrýt. Vše se změnilo poté co se Buldokům podařilo poprvé skórovat, získali sebedůvěru a diktovali obět hru.

Nakonec vyhráli 5:1. Jelikož pořadatel v této kategorii nevyhlašuje pořadí a tutíž ani vítěze, odnesli si kluci pohár za účast. Přesto jim patří gratulace.

Slovo trenéra: "Kluci dokázali hrát zodpovědně zezadu, jen těžko soupeři procházeli obranou a pokud se jim to povedlo narazili na vždy pozornýho gólmana. Uvidíme jak jim to půjde v sezóně."

Fotky z turnaje naleznete zde.