Hokej: Překvapeným Buldokům vyprášili kožich kluci z Dílů.

Buldoci Stříbro - Sokol Díly 3:5/0:1,1:2,2:2/

12.02.2011 17:30

V ideálním počasí kvalitně připravená ledová plocha slibovala pěknou podívanou. Ovšem již dopředu avizované omluvenky klíčových hráčů nevěstily nic dobrého. Rozehrané klání nepřineslo ze strany Buldoků nic co by změnilo na číselném stavu výsledkové tabule. Tak udeřilo na druhé straně a hosté uštědřili lekci z efektivity, když ze tří akcí proměnili dvě nejprve Mazancem a posléze Smutným 0:2. I přes dostatek přesilových her se nedařilo překonat spolehlivě lapajícího golmana hostů, který všechno s bravurou likvidoval až do konce 2.třetiny. To se nechal vidět domácí Sládek, který snižil na 1:2 po spolupráci se Šůchou. Avšak radost domácích měla život jepičí, protože všudybyl Škultéty během 5-ti minut zvýšil na 1:4. Úsilí o vyrovnání nelichotivého stavu naráželo na bezzubou koncovku Buldoků. Přesto se podařilo jeden z kotoučů dorazit do kasy hostí Polívkou 2:4. Z této branky se všichni radovali plných šest minut, pak všechny rozesmutněl Smutný a zvýšil na 2:5. Nervozita se usadila na hokejky domácích ještě více a v křečovitém projevu poslal svou vizitku tvrdou střelou od modré Šůcha do sítě hostí potřetí 3:5. V koncovce zápasu mohl ještě upravit stav Panuška, ale zblízka minul svatyni.                                              (pb)

"Hosté si po bojovném výkonu odváží všechny body. Nás zaskočila marodka klíčových hráčů, bez kterých je naše hra kostrbatá. Na tento zápas musíme zapomenout a připravíme se na následující klání s Tatranem." konstatoval trenér Bobr