Přátelská utkání přípravek

Naše přípravka se jela připravit na pokračování hokejbalové sezóny po přestávce, kterou jsme vyplnily pravidelným tréninkem na ledě.

Vyjeli jsme do Plzně k sehrání 2 přátelských utkání. Pokusili jsme se nasadit do obou zápasu všechny dostupné hráče, naše stálé opory, ale i nejmladší hráče Davida N.,Kubu S.,Davida K.a bratry Erika a Marka B. Všichni hráči se chovali kamarásky jako tým a předvedenou hrou udělali jistě  radost i přihlížejícím rodičům.

Oba zápasy měli dramatický průběh i závěr. Zcela jistě si to užili všichni hráči i rodiče.

První zápas skončil remízou 1:1 a zvítězili jsme na nájezdy.

Druhý zápas jsme vyhráli v poslední vteřině zápasu 6:5 a zvítězili jsme také v nájezdech.

Chtěl bych všem dětem poděkovat a snad si jen přát další takovéto zápasy, kdy zvítězil celý tým hráčů a rodičů.

Petr Němčák.