Nová sezóna je již za dvěřmi

HC Buldoci Stříbro v sezóně 2014/2015 nastupují se 4 týmy – muži (2.NHbL – západ) doplněná o některé hráče z mladšího dorostu, mladší dorost (Extraliga MD sk. B), přípravka (oblastní přebor) a s největší pravděpodobností i minipřípravka (regionální přebor). Několik hráčů bude v této sezóně hostovat (střídavý start) v TJ Tatran Třemošná (roč. 03 – 05) v soutěži MČR MŽ a TJ Snack Dobřany (roč. 01 – 02) v soutěži MČR SŽ. Z Dobřan budou za Buldoky nastupovat (roč. 99-00).

2.NHbL – západ: SK Horní Bříza, HBC Rolling Balwans Plzeň, HBC Plzeň B, HCB Fireball 99 Plzeň, HBC Plzeň-Litice B, SHC Viktoria Plzeň, TJ Tatran Třemošná B, HC Buldoci Stříbro

Extraliga MD sk.B:  HC Buldoci Stříbro, HC Švantlův dvůr Písek, SK Kelti 2008, HBC ALPIQ Kladno, HBC Nové Strašecí, HBC Plzeň

RP  přípravek:       HBC Plzeň, HBC Plzeň – Litice, TJ Tatran Třemošná, TJ Snack Dobřany, HC Buldoci Stříbro, CSKA Karlovy Vary

RP  minipřípravek:      HBC Plzeň, HBC Plzeň – Litice, TJ Tatran Třemošná, TJ Snack Dobřany, HC Pilsen Wolves, CSKA Karlovy Vary, HC Buldoci Stříbro

Tréninkové jednotky:

pondělí             16:00 – 17:00  (minipřípravka)

18:00 – 19:00 (MD + muži)

středa a pátek   16.30 – 18.00 (přípravka),

18:00 – 19:00 (MD + muži)

Informace budou poskytovány přes klubové stránky www.hcbuldoci.cz, www.facebook.com/buldocistribro. Apeluji na všechny hráče, aby včas potvrdili účast/neúčast na zápasech. O nominaci na jednotlivé zápasy bude také rozhodovat docházka a aktivita na trénincích.

Členské příspěvky zůstávají stejně jako v předchozích, tj. 1500,-Kč/osoba. Částku pošlete na č.ú.: 184310897/0600 do poznámek uveďte jméno hráče.

Veškeré dotazy směřujte na vedoucího hokejbalových týmů a trenéra MD Václava Šůchu, mob.: 739 244 153 nebo e-mail: info@vaclavsucha.eu.