Nevydařený zápas

V pátečním večerním utkání přivítali starší žáci na domácí ploše tým z Třemošné. Očekávané atraktivní utkání pod umělým osvětlením překazila zvýšená vlhkost vzduchu a padající mlha, které proměnila postupně hřiště v jednu velkou klouzačku.

Do první třetiny Buldoci vstoupili úspěšně. Rychle se dostali do vedení, které si drželi až do závěru třetiny, kdy soupeř srovnal skóre.
Povedl se i vstup do druhé třetiny, tentokrát od třemošenský přišla blesková odpověď. Poté se situace otočila a domácí dotahovali stav zápasu. Příliš nepomohla ani výměna gólmanů. Slabá obrana nedokázala odrážet útoky Tatranu.
Přesto se ještě povedlo na začátku poslední třetiny vyrovnat na 6:6, ale na sedmou branku soupeře, už nedokázali Buldoci najít recept. Nevydařila se ani v samotném závěru powerplay. Tatran pojistil výsledek utkání do prázdné branky.

Hodnocení trenéra: „Opět jsme doplatili na mokrý povrch. Navíc se čtyřmi řadami nejsme schopni hrát celou dobu vyrovnanou partii. Budeme muset přijmout opatření v sestavě, tak aby hráči byli více motivováni do zápasu. Velká snaha a úsilí části hráčů přichází vniveč slabšími výkony dalších spoluhráčů. Navíc vzniká na střídačce chaos, který se často přenáší i do naší hry. Myslím si, že náš tým dokáže podat daleko lepší výkon. Navíc prohraný zápas měl ještě nepříjemný závěr, když náši hráči se nechají vyprovokovat k bitce, které sem vůbec nepatří. Největší podíl na prohře však připisuji sobě samému, nepovedla se mi udělat dobrá sestava. Stále hledám jak začlenit co nejvíc hráčů do zápasu, ale nefunguje to. Proti Plzni budeme hrát s užší sestavou a uvidíme. Snad už to vyjde.“

HC Buldoci Stříbro – TJ Tatran Třemošná 6:8 (1:1, 4:5, 1:2)
Vyloučení: 4:2, Přesilovky: 0:2,  Využití 0:0, Střely na branku: 30:32