Nejmenší Buldoci poprvé deklasovali soupeře

V sobotu 24.9.2016 se uskutečnil 1. turnaj minipřípravek v hokejbale. Na hřišti v Třemošné se sešlo 6 týmů: naši nejmenší Buldoci, dále pak HBC Plzeň, HBC Plzeň – Litice, TJ Snack Dobřany, HC Wolves Pilsen a domácí tým TJ Tatran Třemošná.

Počasí se povedlo, bylo slunečno a na konec září docela teplo.

Pro většinu Buldoků tento den začala již druhá sezóna, ale měli jsme v týmu i dva úplné nováčky. Na jejich hře to však nebylo znát a hned se plně zapojili do hry.

První zápas nám los přiřadil již z loňska známého soupeře HBC Plzeň – Litice.V tomto zápase výborně zachytal gólman, a tak remíza 3:3 byla pro úvodní zápas sezóny přijatelná.

V druhém zápase jsme narazili na nováčka TJ Snack Dobřany, i když spíš narazili oni na nás a po pozoruhodném týmovém výkonu jsme je deklasovali 12:0. Byla to naše první velká výhra, radost všech hráčů byla tak veliká, že všichni na konci naskákali na gólmana.

Chtěl bych připomenout, že u těchto turnajů nejsou důležité výsledky a ani osobní statistiky hráčů. Cílem je prověřit schopnosti hráčů a sehranost týmu.

Martin Brunclík - vedoucí minipřípravky