Nedisciplína stála Buldoky body

V sobotu 11. dubna po turnaji minipřípravek nastoupili muži k prvnímu domácímu zápasu v jarní části. Muži chtěli navázat svým výsledkem na úspěch jak minipřípravky, která dvakrát vyhrála (s HBC Plzeň 4:1 a HC Pilsen Wolves 6:2), tak i na starší žáky, kteří v Suchdoly vítězstvím 3:0 se posunuli na druhé postupové místo.

Domácí zápas mužů okomentoval zastupující trenér Petr Topinka: „První zápas před domácím publikem se Buldokům moc nepovedl. Když pominu fakt, že třetí, tedy Buldoci hráli se suverénně prvním, musíme uznat, že začátek byl spíše orientační, co kdo může. Sice jsme vedli, ale soupeř zatlačil a velice brzy se mu podařilo vyrovnat. Nicméně první třetina vyzněla lépe pro nás. Druhá třetina byla velice tvrdá a neobešla se bez mírných strkanic, ale stejně jsme po jejím konci byli stále šťastnějším týmem. Do třetí třetiny jsme nastupovali s tím, že soupeř zabere a bude se snažit o vyrovnání, ne-li o obrat, takže všechny naše síly se zaměřili na obranu domácí klece. Bohužel 4 minuty do konce, po vyloučení našeho hráče, soupeř srovnal ale i přes to, že poslední minutu hrál v 5-ti proti 3 se mu obrat nepodařil. Po 3 třetinách tedy stav 3:3. V následujících nájezdech soupeř ukázal svou zkušenost a bohužel dokázal zvítězit. I tak, ale musím pochválit celé mužstvo, jak se dokázalo semknout a nedovolilo mužstvu s 5-ti hráči z „ÁČKA“ jakýkoliv rozlet.“

Buldoci Stříbro – ZKZ Horní Bříza 3:4ss (2:1,1:1,0:1 - 0:1)
Střely: 23:27 Vyloučení: 6:3 Využití: 0:1 Oslabení: 0:0