Muži si připsali další tři body

V sobotu v poledne nastoupili stříbrští muži a mladší dorost proti Caninabals Česká Bříza na hřišti v Třemošné. Ač v neúplné sestavě, rychle se Buldoci ujali vedení po střele Burdy. V rychlém sledu přišlo vyrovnání a následné vedení Buldoků, které vydrželo až do závěru první třetiny, kdy Cannibalové vyrovnali na 2:2.

Na začátku druhé třetiny se na chvilku domácí dostali i do vedení, které i hned z následující akce Buldoci srovnali střelu Růžičky. Tento hráč o několik minut později poslal hosty do vedení.

Ve třetí třetině využili Cannibalové přesilovku a opět srovnali skóre zápasu. O necelou minutu později Míkovec úspěšně dopravil míček do branky domácího celku a Buldoci se mohli radovat z dalšího vítězství.

HBC Cannibals Česká Bříza – HC Buldoci Stříbro 4:5 (2:2;1:2;1:1)
Střely: 23:19 Vyloučení 4:5 Přesilovky 5:4 Využití 1:0 Br. v osl.: 0:0

Sestava: Kořínek – Junek, Vokurka, Šauer, Hanzlík, Burda, Míkovec, Sláma O., Sláma J., Šaman, Průša, Růžička