MČR SŽ: Na hřišti vyniklo jen málo jedinců

Po delší herní pauze starší žáci vyrazili do Dobřan na duel s lídrem skupiny. Po předzápasových zmatcích vstoupili Buldoci do zápasu nad očekávání. Nahozeným míčkem od modré překvapil obránce Kalčík domácího gólmana. Bohužel v samotném závěru proklouzl míček mezi tyčkou a betonem stříbrského brankáře a Šneci vyrovnali skóre.

Od druhé třetiny domácí zlepšili pohyb a Buldoci se nedokázali přizpůsobit. Především pak útočníci nedokázali blokovat střely od modré. Největší slabinou stříbrského celku bylo nasazení a přístup většiny hráčů. A tak domácím nic nebránilo, aby se mohli radovat s vysoké nadílky.

Hodnocení trenéra: „Jsem zklamaný z našeho herního projevu. Přijeli jsme do Dobřan s oslabeným týmem. Několik klíčových hráčů chybělo. Nevadilo mi, že jsme nevyhráli, ale to, že velká část kluků zápas hrála na půl plynu. Nenapadali soupeře, neblokovali střely. Na hřišti vynikalo jen málo jedinců. Pochválit musím za nasazení Honzu Kalčíka, předváděl výbornou hru. Nebál se jít do střetů u mantinelu. Nasazení předvedl i Ondra Sláma, bohužel neměl k sobě nikoho, kdo by s ním šel dopředu a navíc si ho soupeř dovedl pohlídat. Docela dobře zachytal i brankář Kořínek, především v závěru zápasu, kdy jsme mohli odjíždět s daleko větší nadílkou. Musíme hodně zapracovat na týmovém duchu hry, nasazení a obětavosti jednotlivců. Z tohoto pohledu jsme předvedli nejslabší výkon v sezóně.“

TJ Snack Dobřany - HC Buldoci Stříbro 8:1 (1:1,3:0,4:0)
Střely: 33:8, vyloučení: 3:4, využití přesilovek: 1:0, oslabení: 0:0