LH : Buldoci mají v nové soutěži impozantní vstup.

Tři kola a tři vítězství to v nové plzeňské soutěži čekal jen málokdo. V prvním zápase Buldoci porazili domácí JAM Plzeň, když po vydařeném začátku nepokračovali v nasazeném tempu a domácí Jam se v zápase rozehrál. Přesto Buldoci zvítězili 5 : 2.

V druhém zapase se představili domácím Buldokům(v Kooperativě) hosté z nedalekých Nýřan. Obě mužstva předváděla pěkný hokej. Domácím Buldokům se podařilo dovést zápas do vítězného konce a vyhráli 3 : 1.

Konečně ve třetím měření sil jsme se zajeli s Buldoky podívat na chodskou "Karpem arénu", kde nám byli soupeřem HC Kdyně. Po velmi pěkném výkonu jsme se vrátili z Domažlic s přesvědčivou výhrou 7 : 3 .

Buldoci hrají v sestavě:

Packan, Houdek, Bobr, Staněk, Šůcha, Sládek, Dráždil, Holák, Červenka, Bárta, Černoch, Seknička, Polívka, Panuška

JAM Plzeň - HC Buldoci : 2 : 5  (1:3)(1:0)(0:2)

Branky: Seknička, Staněk, Šůcha, Sládek, Černoch

HC Buldoci - HC Nýřany : 3 : 1  (2:0)(0:1)(1:0)

Branky: Seknička, Bárta, Staněk

HC Kdyně - HC Buldoci  :  3 : 7  (1:3)(1:0)(1:4)

Branky: Staněk 3(Šůcha,Sládek 2), Seknička(Černoch), Černoch(Seknička), Šůcha(Staněk), Sládek(Dráždil)Buldoci2.doc (40,5 kB)