LH: Po dobrých výkonech další body do tabulky.

21.10.2012

HC Chotěšov - HC Buldoci Stříbro 2 : 7 (1:1)(1:4)(0:2)
Po utkání nemohl nikdo nic namítat proti tvrzení, že to nebyl hokej, ale mumraj. Dokonale rozhozené soupeřovým projevem a nepřesným vedením utkání. Vývoj zápasu ale dospěl k vítěznému konci, kde Buldoci získali další body do tabulky.

Řekl po utkání Pavel Bobr:"Kluci mě mile překvapili jak dostali soupeře pod tlak, i když jsem neznal soupeře před začátkem. Opak byl pravdou. Každý zápas je jiný a je třeba za to vzít hned od začátku. Domácí zaostali za očekáváním. Nebyl to jejich nejlepší den." (pb)

Branky:   Šlajs,Holík za domácí
                 Staněk 3x(Šůcha3x,Sládek), Šůcha(Sládek), Červenka(Seknička,Bárta) za hosty
Vyloučení : 8 : 4 využití 1:2

29.10.2012
HC Buldoci Stříbro -  SKP  Rapid   6 : 2 (2:1)(2:0)(1:1)
Domácí Buldoci vstoupili impozantně do utkání. Hned v první minutě vsítili branku a soupeř si s dobrou kombinací nedokázal poradit po celé utkání.

Branky:   Kožíšek, Brabec  za hosty
                 Staněk 3x(Šůcha, Holák), Červenka, Seknička, Holák za domácí
Vyloučení : 5 : 3 využití 1:1
Sestava : Packan,Houdek, Bobr ml., Staněk, Šůcha, Bárta,Červenka, Polívka, Sládek, Černoch, Seknička,     Dráždil, Panuška, Holák, Brunclík