LH: V prvním semifinále Buldoci neuspěli.

9.4.2014

Ve středu Buldoci navštívili rokycanskou arénu, kde jim byl semifinálovým soupeřem klub DTJ Klabava. Obavy ze soupeře se tentokráte naplnili, protože první branku  jsme obdrželi my a nemohli jsme proměnit žádnou ze  slibných akcí, neboť gólman domácích měl svůj den. Bojovnost obou týmů přinesla s sebou mnoho brankových příležitostí. Jen Buldoci nemohli útočnou akci dotáhnou do konce. Bohužel ani z nabídnutých přesilovek, která by vedla k úspěchu.                                                                                                                                                                    Hosté po celý zápas tahali za kratší  konec. Vývoj zápasu mířil do rukou domácí Klabavy, která získala utkání ve svůj prospěch. Do druhého zápasu jdou klabavští s e čtyřbrankovým náskokem. Na zápasy 1:0 pro Klabavu.

HC DTJ KLABAVA - HC BULDOCI    6 : 2 (1:0)(4:2)(1:0)

Branky: Hirman 2+1, Hrdý 1+1, Průša 1+1, Moravec 1+0, Polák 1+0, Kratochvíl 0+1, Aubrecht 0+1  za domácí DTJ Klabava

Sládek 1+1, Šůcha 1+1, Staněk 0+1   za Buldoky

Vyloučení:  15 : 9

Sestava: Packan, Houdek, Holák, Staněk, Šůcha, Bárta, Dráždil, Červenka, Jonák, Sládek, Seknička, Velich, Polívka.

„Utkání, z kterého vzešly obavy neudělat hrubou chybu, se naplnily. Soupeře jsme nepodcenili, ale byl nepříjemný a důsledný v přistupování ke hráči. Některé zákroky byly unfair, ale při takové hře se nelze divit. Bohužel jsme nevyužili hodně poskytnutých přesilovek a to se ukázalo jako rozhodující. Pro postup musíme vytěžit z přesilovek maximum“komentoval utkání trenér Bobr.

Další střetnutí se uskuteční v pátek 11.dubna 2014 od19:45hodin v Plzni v hale Kooperativy na Košutce!!!!!!!

Všechny fans srdečně zveme!!!