LH: Po euforii začátku přišlo procitnutí v Rokycanech.

Další zápas krajské soutěže skupiny A , v Rokycanech, se stal noční můrou, která postrašila Buldoky. Ti se rozjeli a zasypali soupeře sprškou střel a množstvím brankových příležitostí. Nejprve Körtvely trefil v pádu tyčku brankové konstrukce, poté Šůcha nedotáhl blafák do zdárného konce a v neposlední řadě neuspěl ani Staněk, který orazítkoval tvrdou střelou horní tyčku rokycanského gólmana. Ranou od modré se prezentoval obránce Dráždil, kterému chyběl ten pověstný kousek ke vstřelení úvodního gólu. Jak se říká nedáš dostaneš platilo hned dvakrát. Špatně rozehraná kombinace skončila tím správným námazáním soupeři a po dvou takovýchto klopýtnutích ochabl nápor hostů a Buldoci kupili chybu za chybou. Štěstí se obrátilo zády a domácích bylo plné kluziště. Podle toho vypadá i výsledek, neboť gólman domácího celku si ještě k tomu vybral dávku štěstí vrchovatě, snad za celý rok.

„Už si ani nepamatuji na zápas, kdy jsme nevstřelili ani jednu branku, ale dnes jsme si vybrali snad již všechnu dávku smůly pro celý rok. Kluci musí na tento duel zapomenout hned.“ komentoval Pavel Bobr prohru hostujícího mužstva

SKP Rokycany - HC Buldoci Stříbro 8 : 0 (3:0)(5:0)(0:0)

Branky:

Beran 3+0, Adamec 1+2, Kočí 1+1, Jonáš 1+1, Krajčl 1+0, Hron 0+1, Vlček 0+1 za Rokycany

Sestava:

Packan, Houdek, Holák, Staněk, Šůcha, Seknička, Dráždil, Červenka, Jonák, Sládek, Bobr Černoch. Polívka

Vyloučení: